ظرف بسته بندی جار و پت
خانه / جار شیشه ای عسل / انواع شیشه و ظرف عسل با بهترین قیمت

انواع شیشه و ظرف عسل با بهترین قیمت

انواع شیشه و ظرف عسل با بهترین قیمت

انواع شیشه و ظرف عسل با بهترین قیمت را از کجا میتوانید تهیه نمایید؟ اگر از تولیدکنندگان عسل میباشید و به درگیر تهیه ی ظرف عسل برای بسته بندی محصول خود میباشید قطعا جارهای شیشه ای باید اولین انتخاب شما باشد. انواع ظرف عسل با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را میتوانید تنها در کارخانجات تولیدی جارهای شیشه ای بیابید. پس برای خرید انواع ظرف عسل بهتر است که به کارخانجات تولیدی آن و یا عرضه کنندگان مستقیم این محصول مراجعه نمایید.

شیشه عسل لوکس

ظرف عسل و یا همان جارهای شیشه ای در مدل های مختلفی تولید میشوند. که این مدل ها به دو دسته ی ساده و لوکس تقسیم میگردند. شیشه عسل لوکس و یا به عبارت دیگر جارهای شیشه ای فانتزی به نسبت جارهای شیشه ای ساده از مزیت های فراوانی برخوردارند. که یکی از این مزیت ها افزایش فروش و جذب بیشتر مشتری میباشد.
جارهای شیشه ای فانتزی مدل های مختلفی دارند. مدل هایی چون:
  • جار شیشه ای شش ضلعی
  • جار شیشه ای چهارگوش
  • جار شیشه ای طرح دار
  • جار شیشه ای بدون گوشواره
  • جار شیشه ای کوزه ای
  • و…

تعداد این مدل ها بسیار زیاد میباشد، که شما میتوانید تمامی آن ها را به همراه تصاویرشان در کاتالوگ محصولات جار شیشه ای مشاهده نمایید. در خصوص شیشه های عسل لوکس در سایت pakingjar مطلبی تحت عنوان شیشه ی عسل لوکس با قیمت مناسب منتشر شده است و به طور مفصل در خصوص آن ها صحبت شده است، شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر به آن مراجعه کنید. البته نمونه ای از آن ها یعنی شیشه عسل شش ضلعی نیز در ادامه معرفی و بررسی میگردد.

انواع ظرف عسل لوکس

شیشه عسل شش ضلعی

همانطور که در بالا گفته شد شیشه عسل شش ضلعی به عنوان ظرف عسل لوکس به حساب می آید.
جارهای شیشه ای شش ضلعی خود به تنهایی دارای چندین مدل مختلف میباشند.
مدل هایی چون:
  • شش ضلعی ساده
  • شش ضلعی ساده درب کانتینری
  • شش گوش کتابی کندو
  • و…

در این خصوص این مدل نیز قبلا مطلبی در سایت جار مارکت با عنوان جار شیشه ای مدل شش گوش منتشر شده است که میتوانید به آن مراجعه کنید و اطلاعات بیشتری را کسب نمایید.

ظرف عسل با بهترین قیمت و شش ضلعی

فروش شیشه عسل

تمامی مدل های نام برده شده به همراه تعداد زیادی مدل دیگر با بالاترین کیفیت توسط شرکت دینا به فروش میرسند. شرکت دینا بزرگترین عرضه کننده جارهای شیشه ای در ایران میباشد که صاحب دو کارخانه ی جارهای شیشه ای در اصفهان و تهران است. ظرف های عسلی که توسط شرکت دینا عرضه میگردند با بهترین مواد اولیه تهیه شده اند و به همین جهت دارای بالاترین کیفیت میباشند. و از آنجاییکه به صورت مستقیم عرضه میشوند از بهترین قیمت در بازار جارهای شیشه ای برخوردارند.

انوع ظرف عسل با بهترین قیمت

قیمت عمده شیشه عسل

قیمت جارهای شیشه ای به موارد مختلفی چون کیفیت، مدل، اندازه، تعدادی که خریداری میشود و… بستگی دارد. به عنوان مثال با تعدادی که خریداری میشود رابطه ی عکس دارد یعنی هر چقدر تعداد بالاتر رود قیمت تمام شده هر جار شیشه ای کاهش میابد. بنابراین اگر شیشه های عسل را به صورت عمده خریداری نمایید قیمت کمتری را میپردازید. پس اگر به تعداد زیادی جار شیشه ای نیاز دارید پیشنهاد ما به شما این است که آن ها را به صورت یکجا و از عرضه کننده جار شیشه ای یعنی شرکت دینا تهیه نمایید. تا بتوانید محصول خود را با کمترین هزینه بسته بندی نمایید.

پس از مشخص شدن مواردی که بر روی قیمت تاثیر گذار میباشند میتوانید با شماره های درج شده در زیر این مطلب تماس گرفته و از قیمت دقیق جارهای شیشه ای مدنظر خود مطلع شوید. و همچنین میتوانید از هر کجای ایران که هستید جارهای شیشه را با بهترین قیمت سفارش داده تا در اسرع وقت برای شما ارسال گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@