ظرف بسته بندی جار و پت
خانه / بطری شیشه ای / بورس فروش جار و بطری شیشه ای در ایران

بورس فروش جار و بطری شیشه ای در ایران

بورس فروش جار و بطری شیشه ای در ایرانبورس فروش جار شیشه ای و همچنین بورس فروش بطری شیشه ای نه تنها در ایران بلکه در سرتاسر جهان از رونق خوبی برخوردار است و تقریبا مورد نیازتمامی صنایع و تولید کنندگان مواد غذایی و… میباشد. بورس فروش جار شیشه ای در ایران به همراه بورس فروش بطری شیشه ای، در اختیار کارخانجات تولیدی داخلی ظروف شیشه ای ست. ظروف شیشه ای مورد تائید سازمان غذا و داروی جهانی میباشد و از همین رو در بسته بندی مواد غذایی، مواد بهداشتی و دارویی بسیار مورد استفاده قرار میگیرند. علاوه بر این موارد دارای قیمت مناسبی میباشند، و موجب افزایش فروش مخصولاتی میشوند که با آن ها بسته بندی میگردند. در ادامه در خصوص قیمت و کاربردهای جارهای شیشه ای و همچنین بطری های شیشه ای بیشتر صحبت خواهیم نمود.

بورس فروش جار شیشه ای

بورس فروش جار شیشه ای در ایران به بورس فروش ملی تبدیل گردیده و در این راستا ایران به خودکفایی رسیده است. تولید کنندگان جارهای شیشه ای، علاوه بر تامین نیاز داخل، محصولات خود را به سایر کشورها صادر مینمایند و نیاز آن ها را نیز برطرف میکنند. یکی از بزگترین تولید کنندگان جارهای شیشه ای، شرکت دینا میباشد که صاحب دو کارخانه در شهرهای اصفهان و تهران است. این شرکت، جارهای شیشه ای را در انواع و اقسام مختلفِ:

تولید میکند. از مدل های جارهای شیشه ای تولیدی این شرکت میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 • جارهای شیشه ای استوانه ای
 • جارهای شیشه ای چهارگوش
 • جارهای شیشه ای شش گوش
 • جارهای شیشه ای خاویاری
 • جارهای شیشه ای شکلاتی
 • جارهای شیشه ای مربایی
 • و…

برای مشاهده تمامی این جارهای شیشه ای میتوانید به کاتالوگ محصولات مراجعه نمایید و ابعاد هر کدام را نیز مشاهده نمایید.

بورس فروش جار شیشه ای در انواع مختلف

جار شیشه ای فانتزی

یکی از دسته های جارهای شیشه ایی تولیدی شرکت دینا، جارهای شیشه ای فانتزی میباشد. جارهای شیشه ای فانتزی، به نسبت جارهای شیشه ای ساده، دارای ظاهر زیبا و شکیل تری میباشند که همین عامل موحب جلب بیشتر توجه مشتریان و افزایش فروش گردد. در خصوص جارهای شیشه ای فانتزی پیش تر مطلبی تحت عنوان بورس فروش جار شیشه ای فانتزی در سایت پکینگ جار منتشر شده است که میتوانید با مراجعه به ان اطلاعات بیشتری در این خصوص کسب نمایید.
بورس فروش جار شیشه ای فانتزی

بورس فروش بطری شیشه ای

یکی دیگر از محصولات تولیدی شرکت دینا بطری های شیشه ای ست. بورس فروش بطری شیشه ای نیز از رونق بسیار خوبی برخوردار است زیرا که کاربردهای بطری های شیشه ای بسیار زیاد میباشد. تعدادی از این کاربردها عبارتند از:
 • بسته بندی و نگهداری نوشیدنی های مختلف چون آبمیوه ها، نوشابه ها، دلستر ها، انرژی زا ها، دوغ، آب و…
 • بسته بندی، نگهداری و تولید مواد غذایی مختلفی چون آبغوره، سرکه، آبلیمو، روغن، گلاب و…
 • استفاده به عنوان گلدان های گیاهان آبزی
 • استفاده به عنوان وسایل دکوری
 • و…

بطری های شیشه ای توسط شرکت دینا در انواع مختلفِ

تولید میگردند که هر کدام از این ها، علاوه بر کاربردهای نام برده شده، دارای کاربردهای منحصر به فرد دیگری نیز میباشند. از مدل های این بطری های شیشه ای میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 • بطری های شیشه ای کتابی
 • بطری های شیشه ای پارامیس
 • بطری های شیشه ای ایستکی
 • بطری های شیشه ای ویمتو
 • و…

برای مشاهده ی هر کدام از مدل ها و همچنین مدل های بیشتر به همراه ویژگی هایشان میتوانید به بخش انتهایی کاتالوگ محصولات جار شیشه ای سایت مراحعه نمایید.

بورس فروش بطری شیشه ای در انواع مختلف

بطری شیشه ای کوچک

یکی از دسته های بطری های شیشه ای بطری های شیشه ای کوچک میباشد که پیش از این مطلب مفصلی در خصوصشان تحت عنوان خرید بطری شیشه ای کوچک در همین سایت منتشر شده است که شما میتوانید با مراجعه به آن اطلاعات بیشتری را کسب نمایید.
بورس فروش بطری شیشه ای کوچک

مرکز فروش جار شیشه ای در تهران

شرکت دینا بزرگترین مرکز فروش جارهای شیشه ای در ایران و تهران میباشد که امکان خرید آنلاین را فراهم نموده است و برای خرید از این شرکت بدون صرف وقت و هزینه ی اضافی، تنها کافی ست که با بخش فروش تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید. بدین منظور میتوانید از شماره های درج شده در زیر این مطلب استفاده نمایید.

مرکز فروش جار و بطری شیشه ای در تهران

مرکز فروش بطری شیشه ای در تهران

همانطور که گغته شد شرکت دینا علاوه بر جارهای شیشه ای بطری های شیشه ای را نیز تولید مینماید و بنابر این به عنوان مرکز فروش بطری های شیشه ای نیز به حساب می آید و شما میتوانید برای خرید بطری های شیشه ای، مشابه جارهای شیشه ای با شماره های درج شده در زیر این مطلب تماس حاصل نموده وسفارش خود را ثبت نمایید تا در اولین فرصت برای شما ارسال گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

بورس فروش جار شیشه ای درب کانتینری

بورس فروش جار شیشه ای درب کانتینری هم اکنون در ایران از رونق خوبی برخوردار …