ظرف بسته بندی جار و پت
خانه / جار شیشه ای / خرید ظرف جار شیشه ایی ۷۰۰ سی سی

خرید ظرف جار شیشه ایی ۷۰۰ سی سی

خرید ظرف جار شیشه ایی با ظرفیت ۷۰۰ سی سی برای انواع محصولات مانند ترشی، مربا، ادویه جات، عسل و غیره. برای بسته بندی بسیاری از محصولات یکی از ظروفی که بیشترین استفاده را در بین بقیه ظروف دارد ظرف هایی با ظرفیت های ۳۵۰ سی سی، ۷۰۰ سی سی، ۱۰۰۰ سی سی می باشد.

نوع بسته بندی محصولات بسیار مهم بوده طرح و شکل ، ظرفیت سه پارامتر مهم در ظرف های بسته بندی بوده که باید بسته به نوع محصول درست انتخاب شود.

انتخاب درست این موضوع می تواند تاثیر بسیاری بر روی فروش محصول شما بگذارد.

برای حفظ و نگه داری محصولات غذایی ظرف باید دارای ویژگی ایی بوده که بتواند قدرت نگه داری را تا میزان زیادی بالا ببرد. ظرف مناسب برای این کار کخ دارای قدرت نگه داری بسیار باشد جارهای شیشه ایی بوده که تولیدکننده های مختلف با روش های خلاقانه طرح های مختلفی را به بازار عرضه می کنند تا بسته بندی محصولات غذایی به زیباترین نوع خود برسد.

خرید ظرف جار شیشه ایی

انتخاب ظرف مناسب جار شیشه ایی

انتخاب ظرف مناسب جار شیشه ایی برای خریداران همیشه در قدیم سخت بود چرا که باید برای پیدا کردن طرح مورد نظر خود زمان زیادی را صرف می کردند تا ظرف مورد نظر خود را پیدا کنند.

در روش نوین خرید اینترنتی اینکار بسیار آسان شده و شما می توانید تنوع بیشتری از محصولات را ببیند و راحت تر انتخاب خود را انجام دهید.

نمونه هایی از جارهای ارائه شده توسط شرکت دینا

  • ۵۰۰  سی سی و ۱۰۰۰ سی سی

 

  • ۷۰۰ سی سی

خرید ظرف جار شیشه ایی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

قیمت ظروف بسته بندی ترشی و مربا

    قیمت ظروف بسته بندی ترشی و مربا به عوامل مختلفی بستگی دارد. عواملی چون …