ظرف بسته بندی جار و پت
خانه / انواع جار شیشه ای / خرید عمده انواع ظروف ترشی با قیمت مناسب

خرید عمده انواع ظروف ترشی با قیمت مناسب

ظروف ترشی انواع مختلفی دارند. که بطور خلاصه انواع آن را میتوان در دو نوع پلاستیکی و شیشه ای خلاصه کرد. اگر از تولید کنندگان خانگی ترشی و یا کارخانجات ترشی میباشید برای دانستن قیمت ابتدا باید نوع مدنظر خود را مشخص نمایید. برای اینکار لازم است که اطلاعاتی در خصوص انواع ظروف ترشی داشته باشید و از مزایا و معایب هر کدام آگاه باشید. بدین منظور در این مطلب همراه ما باشید.

ظروف ترشیجات

همانطور که گفته شد ظروف ترشی به دو نوع شیشه ای و پلاستیکی تقسیم میگردند. هم ظروف پلاستیکی و هم ظروف شیشه ای از مزایای خاصی برخوردار هستند. اما اگر بخواهیم مقایسه ای انجام دهیم باید بگوییم ظروف شیشه ای به نسبت از مزایای بیشتر و معایب خیلی کمتری برخوردار میباشند.
به عنوان مثال:

 • ظروف شیشه ای تنها بسته بندی ست که از لحاظ بهداشت وسلامت توسط سازمان غذا و داروی جهانی تائید شده میباشد.
 • ظروف شیشه ای با مواد غذایی و سرکه ها واکنش نمیدهند.
 • ظروف پلاستیکی ممکن است با مواد عذایی واکنش دهند و خواص مواد را دچار تغییر کنند.
 • ظروف پلاستیکی غیر قابل تجزیه میباشند و به محیط زیست آسیب میرسانند.
 • و…

بنظر همین مثال ها برای اینکه نتیجه بگیریم ظروف شیشه ای برای بسته بندی ترشیجات و استفاده به عنوان ظروف ترشی مناسب تر میباشند، کافی ست.

انواع ظروف ترشی

ظروف شیشه ای ترشی

ظروف شیشه ای ترشی یا جارهای شیشه ای از بهترین ظروفی ست که میتوان برای بسته بندی ترشیجات استفاده نمود. البته جارهای شیشه ای کاربردهای فراوان دیگری نیز دارند کاربردهایی چون

 • بسته بندی سایر مواد غذایی مانند زیتون، خیارشور، عسل، مربا و…
 • بسته بندی انواع نوشیدنی ها
 • بسته بندی ادویه جات و زعفران
 • نگهداری مواد مختلف در یخچال و سایر محیط ها
 • استفاده های تزئینی و به عنوان گلدان
 • و…

که جارهای شیشه ای برای موارد گفته شده نیز مانند ترشی از مزیت های فراوانی برخوردار میباشند.

ظروف شیشه ای ترشی در مدل های مختلف و برای انواع ترشیجات تولید و عرضه میشوند. از مدل های مناسب جارهای شیشه ای برای ترشیجات میتوان به مدل های زیر اشاره کرد:

 • جارهای شیشه ای استوانه ای
 • جارهای شیشه ای گرد
 • جارهای شیشه ای چندگوش
 • و…

تمامی مدل های تولیدی و موجود را میتوانید در کاتالوگ جارهای شیشه ای مشاهده نمایید.

مدل های ظروف ترشی

قیمت ظروف شیشه ای ترشی

ظروف ترشی قیمت های مختلف و متنوع ای دارند که این تفاوت قیمت ها به دلیل کیفیت، مدل، سایز و… متفاوت هر کدام از آن ها میباشند. اما میتوانیم این نوید را به شما بدهیم که قیمت جارهای شیشه ای زیاد بالا نیست. و شما میتوانید جارهای شیشه ای با کیفیت را در مدل و سایز مدنظر خود و قیمت مناسب تهیه نمایید. بدین منظور لازم است که با شماره های درج شده در زیر این مطلب تماس گرفته و سفارشات خودتان را ثبت نمایید. سایر اطلاعات را نیز از همین طریق میتوانید کسب نمایید.
قیمت ظروف ترشی

قیمت عمده شیشه ترشی

یکی از عوامل دیگری که در تفاوت قیمت نقش اساسی را ایفا میکند تعداد سفارش میباشد. تعداد سفارش رابطه ی عکس با قیمت دارند. به عنوان مثال هر چه تعداد سفارش محصول بالاتر رود قیمت تمام شده برای هر کدام از محصولات پایین تر می آید. البته این نکته برای تمامی محصولاتی که به فروش میرسند صادق است و برای جارهای شیشه ای نیز چنین میباشد. بنابر این اگر جارهای شیشه ای مورد نیاز خود را به طور یکجا و عمده تهیه کنید سود بیشتری از خریدتان میبرید.

قیمت عمده شیشه ترشی

خرید عمده شیشه ترشی

برای خرید عمده و اطلاع از قیمت عمده لازم است که به کارخانجات تولیدی جارهای شیشه ای مراجعه نمایید. اما ما این امکان را برای شما فراهم کرده ایم تا بتوانید بدون زحمت فراوان و مراجعه به کارخانه با یک تماس، اطلاعات مورد نیاز خود را به دست اورید. اطلاعات تماس را نیز پس از این مطلب برای شما قرار داده ایم. و همچنین شما میتوانید با استفاده از همین شماره سفارش خود را ثبت کنید تا ما برای شما به هر کجا که خواستید ارسال نماییم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

عوامل موثر بر قیمت جار شیشه ایی

بازار خرید جار شیشه ای کوپ ساده با کیفیت

  جار شیشه ای کوپ ساده یکی از مدل های پرطرفدار جارهای شیشه ای میباشد. …