ظرف بسته بندی جار و پت
خانه / جار شیشه ای / روش های تولید جار و ظروف بسته بندی

روش های تولید جار و ظروف بسته بندی

امروزقصد داریم تا روش های تولید جار را برای شما بیان کنیم. شما میتوانید از این سایت انواع جار ها با متنوع ترین طرح ها و اندازه های را سفارش دهید این سایت یکی از فروشگاه های شرکت جار دینا که یکی از بزرگ ترین تولید کننده های جار و ظروف بسته بندی است تهیه و اماده شده تا نیاز مشتریان را بر طرف نماید.

خرید جار شیشه ای از جار دینا

 معرفی روش های مختلف تولید

ظروف شیشه ای به سه روش قابل تولید می باشد که عبارتند از:
۱- روش سنتی ( دستی )
۲- روش نیمه اتوماتیک
۳- روش اتوماتیک
انواع روش تولید سنتی
تولید شیشه به روش دستی با روشهای متعددی انجام میشود که پرکاربردترین آنها شامل شیشه گری دستی ، دمیدن در قالب به روش دمیدن دستی و دمیدن در قالب به روش نیمه دستی و با شعله است .
انواع ظرف بسته بندی جار پلاستیکی

انواع روش تولید اتوماتیک

روش دمیدن و دمیدن

وقتی شیشه مذاب شده داخل قالبی به نام Blank ریخته شود. جریان هوای فشرده به داخل قالب دمیده می شود و مواد مذاب را به انتهای قالب می فشارد تا دهانه یا قسمت انتهایی بطری یا پاچ شکل گیرد. بعد  دوباره از محل دهانه، هوای فشرده به داخل ماده مذاب شیشه دمیده می شود تا فضای داخلی بطری شکل بگیرد و ماده مذاب تا جایی باد شود که شکل قالب را به خود بگیرد.

قیمت خرید ظرف بسته بندی موادغذایی
محصول بدست آمده شکل اولیه بطری یا پارچ شیشه ای می باشد، اما ضخامت دیواره آن زیاد است؛ لذا این محصول دوباره حرارت داده می شود و در قالب نهایی قرار گرفته و عمل دمیدن یا مکش انجام می شود تا هم شکل قالب نرا بگیرد و هم دیوار آن به ضخامت مورد نظر برسد. ظروف بدست آمده جهت رفع استرس های بوجود آمده روی سطح شیشه در طول مرحله تولید تولید به کوره پخت برده می شوند و در شرایط کاملا کنترل شده سرد می شوند.

 روش تولید پرس و دمیدن

تکه ای از مذاب شیشه ا داخل قالب اولیه ریخته می شود و با کمک پیستون ماده مذاب را به داخل می فشارد تا شکل قالب را به خود بگیرد. و مراحل بعدی تولید به روش دمیدن و دمیدن است .

جار شیشه ایی استوانه
به طور کلی خطوط تولید به کار رفته در صنایع، به صورتهای زیر می باشد:
۱- خط تولید مستقیم:
در این خط تولید مواد خام از یک طرف وارد شده و از طرف دیگر محصولات خارج می شوند . در این روش دستگاههای مورد استفاده پشت سر هم و ب ه طور مستقیم قرار گرفته اند.
این روش بیشتر در کارهای مونتاژ و امثال آن بیشتر استفاده می شود.
۲- خط تولید U شکل:
در این خط تولید ، دستگاهها طوری قرار می گیرند که یک حالت U شکل بدهند و بیشتر در مواردی به کار می برند که سرعت تولیدات بالا می باشد.
در این خط تولید ، مواد اولیه و محصولات تقریباً از یک طرف کارگاهها وارد و خارج می شوند. این خط تولید به خاطر اینکه در مساحت کار گاهها صرفه جوئی می کند و نظارت بر کیفیت و کنترل نیز بهتر انجام می گیرد، بیشتر مورد استفاده می باشد.
۳- خط تولید سیکلی (دایره ای):

در این خط تولید ، تقریباً مواد اولیه و محصولات از یک نقطه وارد و خارج می شود. در این مورد دستگاههای مورد استفاده به صورت دایره ای قرار گرفته و کنترل کننده در مرکز می باشد . بیشتر برای سیستمهایی استفاده می شود که از دستگاههای اتوماتیک بیشتر استفاده شود . در تولید بالا و سیستم بسته بندی اتوماتیک، نیز از این مورد بیشتر استفاده می کنند.

فروش انواع جار شیشه ای فانتزی

فروشگاه اینترنتی ظروف بسته بندی عسل

فروشگاههای اینترنتی ایده جدید در راستا عرضه و فروش محصولات مختلف می باشد و به طور وسیع مورد توجه همگان قرار گرفته است.

لذا انواع ظروف بسته بندی را نیز می توان از طریق این فروشگاهها به راحتی تهیه نمایید. همچنین در این فروشگاهها انواع ظروف بسته بندی با طرح و ویژگی های مختلف ارائه می شود. فروشگاههای اینترنتی با ایجاد مکانی امن و مطمئن توانسته مورد قبول بسیاری افراد واقع شود و مشتریان نگران اطلاعات مالی و خصوصی خود نباشند و با اطمینان خاطر خرید انجام دهند.

 

کار برد جار های شیشه ای و پت پلاستیکی

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

قیمت جار شیشه ای با کیفیت بالا

جار شیشه ای از دیرباز تا کنون مورد استفاده در تمامی جوامع بوده است. جار …