ظرف بسته بندی جار و پت
خانه / جار شیشه ای / فروش اینترنتی جار شیشه ای با بهترین کیفیت

فروش اینترنتی جار شیشه ای با بهترین کیفیت

فروش اینترنتی امروزه به یکی از پرطرفدار ترین شیوه های فروش انواع محصولات شده است. ما نیز انواع جار شیشه ای را با بهترین کیفیت و به آسانی از طریق اینترنت به شما مشتریان ارائه میکنیم. شما میتوانید در سایت ما تمامی اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنید.

کیفیت جار شیشه ای چگونه تعیین می شود؟

همانطور که میدانید کیفیت یک محصول یکی از مهم ترین فاکتور ها هم برای فروشنده و هم برای خریدار است. زیرا میزان کیفیت و فروش یک محصول باهم ارتباط مستقیم دارند. ما در شرکت جار شیشه ای دینا این اطمینان را از بابت کیفیت محصولات به شما عزیزان میدهیم. کیفیت جار شیشه ای نیز دارای مشخصاتی می باشد که عبارتند از:

 1. شفافیت شیشه: هرچه شیشه شفاف تر باشد از کیفیت بالاتری برخوردار است.
 2. شکل ظاهری: جار شیشه ای باید به گونه ای باشد که ظاهر آن دارای نقص نبوده و حباب نیز نداشته باشد.
 3. ضخامت: جار شیشه ای باید دارای ضخامت مناسب بوده تا بتوان هرگونه ماده ای با هر گستره ی دمایی را بتوان در آن نگهداری کرد.

چه عواملی بر قیمت جار شیشه ای تاثیرگذار است؟

یکی دیگر از فاکتور های مهم در فروش یک محصول قیمت آن محصول می باشد. این قیمت بسته به عوامل مختلفی، متفاوت است. این عوامل موثر بر قیمت جار شیشه ای عبارتند از:

 1. نوع و جنس شیشه : همانطور که مستحضر هستید همیشه استفاده از مواد درجه یک و عالی در ساخت شیشه و جار شیشه ای همانطور که باعث افزایش کیفیت و شفافیت شیشه میشود، به دنبا آن باعث افزایش قیمت نیز خواهد شد. بنابراین متقاضی که به دنبال کیفیت بالا باشد باید قیمت بیشتری از بابت یک محصول بپردازد.
 2. تیراژ خرید: مسلما شما هر جنسی را با تعداد بالاتر خرید نمایید باعث تخفیف بیشتر و پرداخت هزینه ی کمتر خواهد شد. خرید عمده و تیراژ بالای جار شیشه ای نیز از این داستان مستثنی نیست.
 3. مرکز خرید: اگر شما از مراکز خرید بازاری خرید نمایید قطعا قیمتی بالاتر از قیمت واقعی آن محصول را باید بپردازید. اما اگر از خود تولید کننده و فروشگاه کارگاه تولیدی به صورت مستقیم خرید نمایید مسلما قیمت جار شیشه ای را پرداخت خواهید کرد.

انواع جار شیشه ای

جار های شیشه ای که در انواع مختلفی در شرکت دینا تولید می شود و بسته به نیاز کاربرد متفاوتی دارند. این جار های شیشه ای به طور کلی به دو دسته ی زیر تقسیم می شوند:

 • جار شیشه ای ساده
 • جار شیشه ای فانتزی

این ظروف بسته به نوع کاربرد انتخاب میشوند. البته معمولا در بازار های داخلی از ظروف ساده و برای بازار خارجی به منظور صادرات به علت اهمیت بالاتر فروش از ظروف فانتزی استفاده می شود.

روش های تولید جار شیشه ای

انواع و اقسام جار شیشه ای در شهرهای مختلف کشورمان تولید می شوند. شرکت جار شیشه ای دینا در دو شهر تهران و اصفهان کارگاه تولیدی دارد. روش های تولید انواع جار شیشه ای به طور کلی به سه دسته تقسیم می شوند از جمله:

 1. روش دستی
 2. روش نیمه اتوماتیک
 3. روش تمام اتوماتیک

این سه روش تولید جار مرسوم هستند که امروزه بیشتر از روش های نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک در اکثر کارگاه های تولیدی استفاده می شود.

روش سفارش جار شیشه ای

انواع روش های ارتباطی ما در پایان مقاله گفته شده است. شما میتوانید با مطالعه ی دیگر مطالب سایت یا ارتباط با ما از طریق شبکه های اجتماعی یا تماس تلفنی،  اطلاعات لازم خود را کسب نموده و سفارشات خود را اینترنتی به ثبت برسانید. ارسال تمامی سفارشات از شهر تهران بوده و شما میتوانید تمامی سفارشات خود را در کمترین زمان و بالاترین سطح خدمات و بهترین کیفیت در محل تحویل بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

قیمت ظروف بسته بندی ترشی و مربا

    قیمت ظروف بسته بندی ترشی و مربا به عوامل مختلفی بستگی دارد. عواملی چون …