ظرف بسته بندی جار و پت
خانه / ظرف پت / فروش ظرف جار پلاستیکی پت با قیمت مناسب

فروش ظرف جار پلاستیکی پت با قیمت مناسب

فروش ظرف جار یا همان پت پلاستیکی با قیمت مناسب در سایت جار دینا. ظرف های جار پلاستیکی یکی از ظروف بسته بندی ایی بوده که با توجه به مزایایی که دارند امروزه بسیار مورد استقبال مشتریان ما قرار گرفته اند.

یکی از بارزترین ویژگی ها که بسیار مورد اهمیت برای فرد خریدار است این بوده که این ظروف به دلیل پلاستیکی بودن و قابلیت انعطاف کمتر مورد اسیب قرار می گیرند و حمل و نقل آسانی دارند.

علت بعدی نیز تفاوت قیمت آن با دیگر ظروف بوده. شما این ظروف پلاستیکی را می توایند با قیمت بسیاری مناسبی تهیه کنید و همی چنین با توجه به تنوعی که در طرح و شکل آن وجود دارد محصول خود با زیباترین شکل ممکنه به بازار عرضه کنید چرا که نوع بسته بندی از دیدگاه مشتریان اهمیت دارد و باعث جلب توجه می شود.

فروش ظرف جار پلاستیکی پت

قیمت ظرف جار پلاستیکی

قیمت ظرف جار پلاستیکی در سال ۹۷ دارای نوسانات شدیدی بوده اما در پایان سال دارای ثبات شده  و به نسبت دیگر ظروف از قیمت کمتری برخوردار است.

ظرف های پت پلاسکی در مصرف های مختلفی همچون ادویه جات، عسل، مربا، ترشی و … استفاده می شود.

برای اطلاع از قیمت و طرح ها با ما در اتباط باشید.

نحوه ی خرید و فروش جارهای پلاستیکی

نحوه ی خرید و فروش جارهای پلاستیکی بسیار بوده. بعضی از افراد با مراجعه به مرکز های مختلف مانند مغازه ها و فروشگاه ها این کار را انجام می دهند. این روش درست است که شما را به نتیجه می رساند اما زمانگیر بوده و در شهرهای بزرگ اینکار سخت می باشدو این کار برای کسانی خوب است که در شهرهای کوچک زندگی می کنند و خرید آنها به صورت خرده است. اما کسانی که می خواهند خرید عمده انجام دهند می توانند از روش خرید اینترنتی استفاده کنند.

در این روش با گروه های مختلفی از فروشندگان جار پلاستیکی آشنا می شوند مانند:

  • تولیدکنندگان اصلی
  • نمایندگان
  • فروشگاه های اینترنتی
  • و …
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

بورس خرید انواع جار شیشه ای مربا

جار شیشه ای امروزه پرطرفدار ترین نوع ظرف برای بسته بندی انواع مواد غذایی، دارویی، …