ظرف بسته بندی جار و پت
خانه / انواع جار شیشه ای / قیمت ظروف بسته بندی ترشی و مربا

قیمت ظروف بسته بندی ترشی و مربا

    بسته بندی ترشی و مربا
قیمت ظروف بسته بندی ترشی و مربا به عوامل مختلفی بستگی دارد. عواملی چون کیفیت ظروف، اندازه، مدل، نوع و… . اما یکی از با کیفیت ترین و ارزان ترین ظروف بسته بندی ترشی و مربا جارهای شیشه ای میباشند. احتمالا با جارهای شیشه ای آشنایی داشته باشید و در بسته بندی انواع مختلف مواد غذایی آن ها را مشاهده کرده باشید. اما برای آشنایی بیشتر در خصوص انواع دیگر ظروف بسته بندی ترشی و مربا و همچنین مزیت های جارهای شیشه ای نسبت به سایر ظروف در این مطلب همراه ما باشید.

بسته بندی شیشه ای مواد غذایی

مواد غذایی را میتوان با ظروف مختلفی بسته بندی کرد.
 • ظروف پلاستیکی
 • ظروف فلزی
 • ظروف شیشه ای

ولی طبق تحقیقات انجام شده ظروف شیشه ای بهترین بسته بندی برای مواد غذایی میباشند زیرا که:

 • با مواد غذایی واکنش نشان نمیدهند و در نتیجه خواص آن ها را تغییر نمیدهند.
 • به نسبت ظروف پلاستیکی و فلزی بهداشتی تر میباشند.
 • قابل بازیافت میباشند.
 • از رنگ طبیعی برخوردار هستند.
 • تنها بسته‌بندی است که توسط سازمان غذا و دارو به عنوان بسته‌بندی بی خطر در نظر گرفته شده است.
 • و…

بنابر این ظروف شیشه ای یا همان جارهای شیشه ای بهترین بسته بندی برای مواد غذایی مختلف و همچنین بهترین بسته بندی ترشی و مربا میباشند.

جار شیشه ای ترشی و مربا

خرید جار شیشه ای

اما یکی از دغدغه هایی که اغلب تولید کنندگان ترشی و مربا و همچنین سایر محصولات با آن روبرو میشوند خرید جار شیشه ای میباشد. اینکه چطور جار شیشه ای با کیفیت بخرند؟ و یا چطور بطور عمده خرید کنند؟ و یا اینکه چطور جارهای شیشه ای ارزان بخرند؟ جارهای شیشه ای را میتوان به صورت های مختلفی خریداری نمود:

 1. از فروشگاه ها و مغازه های سطح شهر
 2. از کارخانجات
 3. از فروشگاه های اینترنتی

بهترین راه بدون شک خرید از فروشگاه های اینترنتی میباشد. زیرا که قابل دسترس تر از کارخانجات هستند. و میتوان بدین صورت از عرضه کنندگان مستقیم با قیمت کارخانه خریداری نمود. و همچنین اغلب جنس های متنوع تری به نسبت مغازه ها در فروشگاه های اینترنتی یافت میشود. و ممکن است اگر قصد خرید عمده را دارید در مغازه ها به تعداد مورد نیازتان جارهای شیشه ای را نیابید.

خرید بسته بندی ترشی و مربا

خرید اینترنتی جار شیشه ای

حال چگونه جارهای شیشه ای را بصورت اینترنتی و به عنوان بسته بندی مربا و ترشی خریداری نمایید؟ کافی ست به کاتالوگ محصولات این سایت مراجعه کنید. مدل مدنظر و مناسب با ترشی و یا مربا را پیدا کنید و با شماره های درج شده در قسمت تماس با ما ارتباط گرفته سوالات خود را بپرسید و در نهایت جارهای شیشه ای مدنظر خود را در تعداد، اندازه و مدل مدنظرتان سفارش دهید و در محل تحویل بگیرید.

خرید اینترنتی بسته بندی ترشی و مربا

خرید درب شیشه مربا و ترشی

یکی از دغدغه هایی که خریداران عمده جارهای شیشه ای از کارخانه ها با آن روبرو هستند معمولا نحوه ی تهیه ی درب جارهای شیشه ای میباشد. زیرا که در صورت خرید از عرضه کنندگان مستقیم و کارخانجات تولید کننده جارهای شیشه ای تنها میتوان شیشه جار را خریداری کرد. و درب آن را باید بطور مستقل و از تولید کنندگان درب خرید. اما شرکت دینا به عنوان یک عرضه کننده مستقیم، جارهای شیشه ای را با درب دلخواه شما عرضه میکند. و شما لازم نیست که برای خرید درب نیز زحمتی را متحمل شوید. تنها کافی ست جارهای شیشه ای خود را از شرکت دینا خریداری نمایید تا با قیمت کارخانه و بصورت کاملا آماده ی استفاده در محل مدنظر خود تحویل بگیرید.

خرید درب شیشه مربا و ترشی

قیمت ظروف شیشه ای بسته بندی ترشی و مربا

همانطور که در بالا اشاره شد قیمت ظروف بسته بندی مربا و ترشی بسته به مدلشان متفاوت میباشد. بنابر این شما کافی ست با ما تماس بگیرید تا لیست قیمت انواع مدل های مختلف را در اختیار شما قرار دهیم. شماره های تماس در زیر این مطلب درج گردیده اند.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

فروش عمده شیشه ی گلاب در کاشان | بطری شیشه ای گلاب

شیشه ی گلاب یا همان بطری شیشه ای گلاب در انواع مختلفی تولید میگردد و …