ظرف بسته بندی جار و پت
خانه / جار شیشه ای / مرکز فروش اینترنتی ظروف بسته بندی عسل

مرکز فروش اینترنتی ظروف بسته بندی عسل

مرکز فروش اینترنتی ظروف بسته بندی عسل

فروش اینترنتی ظروف بسته بندی عسل توسط شرکت دینا همراه با ارسال به سراسر ایران امکانی ست که در جهت رفاه حال مشتریان عزیر بوجود آمده است. همانطور که میدانید راحت ترین و مناسب ترین راه خرید محصولات خرید اینترنتی میباشد. این نحوه ی خرید مزیت های فراوانی دارد که در ادامه به آن ها اشاره میگردد. البته در ابتدا توضیحاتی در خصوص بهترین ظروف بسته بندی عسل یعنی  جارهای شیشه ای خواهیم داد.

ظروف عسل

برای بسته بندی عسل ظروف زیادی وجود ندارند. و میتوان آن ها را به دو نوع ظروف پلاستیکی و شیشه ای تقسیم کرد. احتمالا از مزیت های ظروف شیشه ای و در مقابل آن از ضررهای ظروف پلاستیکی برای مواد غذایی آگاه باشید. ولی اگر در خصوص این گفته اعتماد کامل ندارید میتوانید با مراجعه به مطلب جار شیشه ای جار پلاستیکی اطلاعات کاملی در این خصوص بدست آورید. جارهای شیشه ای یا همان ظروف شیشه ای بسته بندی عسل انواع مختلف و ویژگی های فراوانی دارند که در ادامه به شما معرفی خواهند شد.

نمونه ظروف بسته بندی عسل

خرید ظروف شیشه ای بسته بندی عسل

اگر قصد خرید ظروف شیشه ای بسته بندی عسل را دارید در ابتدا باید مدل، اندازه و ویژگی های مدنظر خود را مشخص نمایید. اگر با مدل ها و حجم هر مدل آشنایی ندارید نگران نباشید ما چندین مدل را به شما معرفی میکنیم.
مدل های مختلف ظروف بسته بندی عسل:

این مدل ها در حجم های مختلفی چون:

 • ۲۵۰ گرمی
 • ۳۰۰ گرمی
 • ۵۰۰ گرمی
 • ۷۰۰ گرمی
 • یک کیلویی
 • و…

تولید و عرضه میشوند. که برای اطلاعات دقیق تر و همچنین مدل های بیشتر میتوانید به کاتالوگ محصولات جار شیشه ای مراجعه نمایید.

ظروف بسته بندی عسل مدل شش گوش

 

ظروف بسته بندی عسل با موم

ظروف بسته بندی عسل با موم و بدون موم تفاوت آنچنانی ندارند. فقط از آنجاییکه معمولا موم ممکن است حجم بیشتری اشغال کند لازم است که جارهای شیشه ای بزرگتری برای بسته بندی آن ها خریداری شود. بنابر این جارهای شیشه ای به عنوان ظروف بسته بندی عسل با موم از کارایی خوبی برخوردار میباشند.

ظروف بسته بندی عسل با موم ظروف بسته بندی عسل با موم

ظروف بسته بندی عسل صادراتی

ظروف بسته بندی عسل صادراتی به نسبت از حساسیت بیشتری برخوردار هستند. زیرا که برای صادرات یک محصول به کشوری دیگر لازم است که به فرهنگ آن کشور ها نیز توجه شود. و بسته بندی محصولات مطابق با فرهنگ کشور مقصد صورت گیرد تا فروش را افزایش دهیم. برای عسل نیز چنین است و لازم است که از ظروفی استفاده شود که محصول را به خوبی نشان دهد و به گونه ای باشد که مورد توجه مشتریان قرار گیرد. جارهای شیشه ای به دلیل مزیت هایشان در اغلب کشورهای دیگر بیش از هر بسته بندی طرفدار دارند. بنابر این برای عسل های صادراتی جارهای شیشه ای بهترین بسته بندی ممکن میباشند.
ظروف بسته بندی عسل صادراتی

تولید کننده ظروف بسته بندی عسل

شرکت دینا تولید کننده و عرضه کننده جارهای شیشه ای میباشد. همانطور که در ابتدای مطلب گفته شد بزرگترین عرضه کننده اینترنتی نیز میباشد. از مزیت های خرید اینترنتی جارهای شیشه ای میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خرید به آسان ترین شکل ممکن و بدون صرف زمان و هزینه ی اضافی
 • امکان خرید مستقیم از بهترین عرضه کننده جار شیشه ای یعنی شرکت دینا
 • دریافت در محل مدنظر
 • کاهش قیمت به علت خرید مستقیم از عرضه کننده
 • مواجه شدن با تنوع بیشتر و کامل جارهای شیشه ای
 • و…

بنابراین بنظر میرسد که خرید از شرکت دینا بهترین روش خرید جارهای شیشه ای باشد. اما نحوه ی خرید چگونه میباشد؟

تولید کننده ظروف بسته بندی عسل

خرید اینترنتی جار شیشه ای

به منظور خرید جارهای شیشه ای با قیمت مناسب از شرکت دینا تنها کافی ست که با شماره های درج شده در زیر این مطلب تماس حاصل نمایید. و از قیمت جار شیشه ای مدنظر خود مطلع شوید. و آن را در تعداد و حجم درخواستیتان سفارش دهید تا در اسرع وقت برای شما ارسال گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

فروش عمده شیشه ی گلاب در کاشان | بطری شیشه ای گلاب

شیشه ی گلاب یا همان بطری شیشه ای گلاب در انواع مختلفی تولید میگردد و …