ظرف بسته بندی جار و پت
خانه / انواع بطری شیشه ای / پخش کننده و تولید کننده انواع بطری شیشه ای

پخش کننده و تولید کننده انواع بطری شیشه ای

پخش کننده و تولید کننده انواع بطری شیشه ای  شرکت دینا پخش کننده و تولید کننده انواع بطری شیشه ای میباشد. که بطری های شیشه ای را در مدل های بسیار متعدد و با ویژگی های بسیار مختلف و فراوانی تولید میکند. این شرکت صاحب دو کارخانه میباشد و محصولات تولیدی خود را به قیمت کارخانه و بصورت عمده به فروش میرساند. در ادامه محصولات این شرکت معرفی خواهند شد و در خصوص قیمت انواع بطری های شیشه ای و طریقه ی سفارش آن ها نیز صحبت میگردد.

تولید کننده بطری شیشه ای

همانطور که گفته شد شرکت دینا بزرگترین تولید کننده انواع بطری شیشه ای میباشد. بطری های شیشه ای تولیدی این کارخانه را بر اساس ظاهر، نوع درب و ویژگی های مختلفشان میتوان به صورت زیر دسته بندی نمود:
 • بطری های شیشه ای ساده
 • بطری های شیشه ای رنگی
 • بطری های شیشه ای با درب چوب پنبه

بطری های شیشه ای ساده در اصل بطری های شیشه ای شفافی میباشند که با درب های مختلفی از جنس فلز و یا پلاستیک عرضه میگردند. و شما میتوانید انواع مختلف آن ها را در کاتالوگ محصولات سایت مشاهده نمایید. و یا از طریق تماس با شماره های درج شده در زیر این متن و یا با مراجعه به کانال تلگرامی شرکت از آن ها مطلع گردید. تعدادی از آن ها را هم به عنوان نمونه در زیر نام میبریم:

 • بطری شیشه ای مدل کتابی
 • بطری شیشه ای ونیز
 • بطری شیشه ای طرح اپل
 • بطری شیشه ای ایستکی
 • بطری شیشه ای پارامیس
 • بطری شیشه ای استوانه ای
 • و…

بطری های شیشه ای رنگی و بطری های شیشه ای با درب چوب پنبه نیز در ادامه معرفی میگردند.

تولید کننده انواع بطری شیشه ای ساده

خرید بطری شیشه ای رنگی تهران

بطری های شیشه ای برا اساس موادی که در تولید آن ها مورد استفاده قرار میگیرد شامل رنگ بندی های مختلفی چون سبز، قهوه ای، قرمز و… میشوند. کاربردهای بطری های شیشه ای رنگی بسیار میباشد. و به عنوان نمونه میتوان گفته که در بسته بندی دلستر ها و یا تولید خانگی سرکه و آبغوره و موارد اینچنینی دارای کاربرد بسیار زیادی میباشند. خرید بطری شیشه ای رنگی از شرکت دینا نه تنها در تهران بلکه در سرتاسر ایران امکان پذیر میباشد. تنها کافی ست که با شماره های درج شده در زیر این مطلب تماس حاصل نمایید.
تولید کننده انواع بطری شیشه ای رنگی

خرید بطری شیشه ای با چوب پنبه

بطری های شیشه ای با درب های مختلفی عرضه میگردند. که یک نوع از انواع این درب ها، درب چوب پنبه ای میباشد. بطری های شیشه ای با درب چوب پنبه از قدیم الایام دارای جایگاه ویژه ای در بین ظروف بسته بندی نوشیدنی جات بودند. زیرا که دارای مزیت های مختلفی میباشند که توسط مشتریانِ محصولاتی که با این ظروف بسته بندی میگردند، به خوبی درک میگردد به عنوان مثال:
 • درب های چوب پنبه ای به آسانی بسته و باز میگردند.
 • فشردگی چوب پنبه موجب عدم نفوذ مواد خارجی به درون ظرف میشود.
 • درب های چوب پنبه ای زیبایی ظاهری به بطری های شیشه ای میبخشد که موجب جلب توجه میگردد.

همین مزیت ها موجب افزایش فروش محصولات بسته بندی شده با بطری های شیشه ای با درب چوب پنبه میگردد. و علاوه بر آن درب چوب پنبه ای با زیبایی که به بطری های شیشه ای میبخشد موجب میگردد که  برای تزئینات نیز مورد استفاده قرار گیرند.

تولید کننده انواع بطری شیشه ای با درب چوب پنبه

قیمت انواع بطری شیشه

تمامی این بطری های شیشه ای توسط شرکت دینا عرضه میگردند. و به علت زیاد بودن تعداد آن ها و همچنین داشتن ویژگی های متعددی چون سایز، رنگ، نوع درب و… لازم است که برای اطلاع از قیمت با شماره های درج شده در زیر این متن تماس گرفته و پس از مشخص کردن نوع دقیق بطری شیشه ای، و تعداد مورد نظرتان از قیمت ها مطلع گردید.

قیمت انواع بطری شیشه ای

خرید جار شیشه ای

از ذیگر محصولات شرکت دینا جارهای شیشه ای میباشند که در سایر مطالب دیگر به طور دقیق و کامل معرفی گردیده اند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

خرید ظروف شیشه ای خام ویترای با قیمت مناسب

جارها و بطری های شیشه ای مدلی از ظروف شیشه ای خام میباشند که کاربردهای …