ظرف بسته بندی جار و پت
خانه / بطری شیشه ای / کارخانه بطری شیشه ای

کارخانه بطری شیشه ای

کارخانه بطری شیشه ایکارخانه بطری شیشه ای در ایران کجاست؟ چطور میتوانم به طور مستقیم از کارخانه بطری شیشه ای خرید نمایم؟ بطری های شیشه ای در کارخانه چطور تولید میشوند؟ قیمت در کارخانه بطری شیشه ای چگونه است؟ قیمت در کارخانه بطری شیشه ای چه تفاوتی با بازار دارد؟ آیا میتوانم بدون مراجعه به کارخانه بطری شیشه ای بطری های شیشه ای مورد نیاز را خریداری نمایم؟ بزرگترین کارخانه بطری شیشه ای کدام است؟ شاید سوالات از این دست برای صاحبان صنایع و افراد مختلف بسیار پیش بیاید. در این مطلب به پاسخ تمام سوالات این چنینی خواهیم پرداخت.

ساخت بطری شیشه ای

برای ساخت بطری شیشه ای امروزه دستگاه های بسیاری تولید گردیده اند و تقریبا تمامی مراحل آن به صورت کاملا اتوماتیک صورت میگیرد. در حالی که در گذشته، ساخت بطری های شیشه ای به صورت دستی، رواج داشته اند و معمولا کارخانجاتی برای تولید بطری های شیشه ای وجود نداشته است. پس از به وجود آمدن کارخانه بطری شیشه ای، بطری های شیشه ای در مدل های بیشتر، با تنوع بالاتر، قیمت های کمتر و بسیار راحت تر تولید شدند و در اختیار صنایع مختلف برای بسته بندی محصولاتشان قرار گرفتند. از قدیم ظروف شیشه ای بهترین ظروف برای بسته بندی شناخته شده اند و اکنون نیز تنها ظروف تائید شده توسط سازمان غذا و داروی جهانی میباشد علت این امر میتوانند به مزیت های ظروف و بطری های شیشه ای برگردد. که تعدادی از این مزیت ها عبارت است از:

 • عدم واکنش پذیری ظروف شیشه ای با مواد غذایی و…
 • عدم تغییر رنگ، بو، خواص و… مواد غذایی در این ظروف
 • مقاوم بودن ظروف شیشه ای در برابر نور خورشید و اشعه های مختلف
 • بهداشتی و تمیز بودن ظروف شیشه ای
 • قابل تجزیه بودن ظروف شیشه ای که موجب جلوگیری از بروز خطر برای محیط زیست میشود
 • و…

البته بطری شیشه ای علاوه بر بسته بندی دارای مزایای دیگری چون تزئینات، نگهداری و تولید مواد مختلف و… نیز میباشد. به عنوان مثال گاها به عنوان گلدان های گیاهان آبزی و گل ها مورد استفاده قرار میگیرد. اگر بخواهیم این کاربرد ها را به طور خلاصه و کلی بیان کنیم میتوان گفت که کاربردهای بطری شیشه ای عبارتند از:

 • بسته بندی نوشیدنی هایی چون آبمیوه، دلستر، نوشابه، آب و…
 • بسته بندی مواد غذایی چون سرکه، آبغوره، آبلیمو، روغن و…
 • تولید و نگهداری مواد غذایی چون سرکه، آبغوره و…
 • بسته بندی مواد آرایشی و بهداشتی چون محلول های ضدعفونی کننده، عطریات و…
 • استفاده در تزئنیات
 • و…

کارخانه بطری شیشه ای در انواع مختلف

فروش بطری شیشه ای

بنا بر کاربردهای بسیار بطری های شیشه ای، فروش بطری های شیشه ای بسیار زیاد میباشد و بنابر این لزوم بر تولید آن بسیار بالا ست. شرکت دینا یکی از بزرگترین تولید کننده ظروف شیشه ای در ایران میباشد که وظیفه ی تولید بطری های شیشه ای را به عهده گرفته است و علاوه بر نیاز داخلی به نیازهای خارج از کشور نیز پاسخ داده و بطری های شیشه ای تولیدی خود را به سایر کشور ها نیز صادر مینماید. از مدل های بطری های شیشه ای تولیدی این شرکت میتوان به

 • بطری های شیشه ای استوانه ای
 • بطری های شیشه ای ویمتو
 • بطری های شیشه ای پارامیس
 • بطری های شیشه ای ایستکی
 • و…

اشاره نمود. برای دیدن هر کدام از این مدل ها میتوانید به کاتالوگ محصولات جار شیشه ای سایت مراجعه نمایید. این شرکت دارای دو کارخانه در شهرهای اصفهان و تهران میباشد و بطری های شیشه ای تولیدی خود را به روش های مختلفی به فروش میرساند. که برای خرید به طور عمده میتوان به دو روش حضوری و غیر حضوری اشاره نمود. در روش حضوری لازم است که به کارخانجات تولیدی مراجعه نمایید و برای خرید غیر حضوری تنها کافی ست که از طریق شماره های درج شده در زیر این مطلب با بخش فروش این شرکت تماس حاصل نموده و سفارش خود را ثبت نمایید تا در اولین فرصت برای شما ارسال گردد.

بطری های شیشه ای رنگی

خرید بطری شیشه ای کوچک در تهران

در کارخانه بطری شیشه ای با کم و زیاد کردن میزان مواد اولیه، تغییر قالب و تغییر در ترکیب مواد اولیه بطری های شیشه ای، در انواع و اقسام و دسته های مختلفی تولید میگردند. یکی از آن دسته ها که با استفاده از قالب های کوچک بطری شیشه ای، و کم کردن مواد اولیه تولید میشوند، بطری شیشه ای کوچک است. این بطری های شیشه ای دارای کاربردهای بسیار مختلف دیگری میباشند. در این خصوص پیش تر مطلبی با عنوان قیمت خرید بطری شیشه ای کوچک در این سایت منتشر شده است که میتوانید با مراجعه به آن اطلاعات بیشتری را کسب نمایید.

کارخانه بطری شیشه ای کوچک

خرید بطری شیشه ای رنگی تهران

یکی دیگر از دسته های بطری های شیشه ای که با تغییر در ترکیب مواد اولیه تولید میگردند بطری های شیشه ای رنگی ست. در خصوص بطری های شیشه ای رنگی نیز پیش تر مطلبی با عنوان قیمت خرید بطری های شیشه ای رنگی در سایت جار مارکت منتشر شده است که میتوانید با مراجعه به آن اطلاعات بیشتری را کسب نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

قیمت بطری شیشه ای با چوب پنبه

قیمت بطری شیشه ای با چوب پنبه به مدل، کیفیت، سایز و… بطری شیشه ای …