ظرف بسته بندی جار و پت
خانه / بطری شیشه ای / بطری شیشه ای ۳۰۰ سی سی با قیمت مناسب

بطری شیشه ای ۳۰۰ سی سی با قیمت مناسب

بطری شیشه ای 300 سی سی با قیمت مناسببطری شیشه ای ۳۰۰ سی سی یکی از انواع بطری های شیشه ای کوچک است که در مدل های مختلف تولید گردیده و در اختیار خریداران قرار میگیرند. بطری شیشه ای ۳۰۰ لیتری کاربردهای زیادی دارد که در ادامه در خصوص آن ها به طور مفصل صحبت خواهیم کرد و انواع این بطری های را نیز به همراه نحوه ی خریدشان با قیمت بسیار مناسب معرفی خواهیم کرد.

بطری شیشه ای کوچک

بطری های شیشه ای مطابق با سایزی که دارند به دو دسته ی بطری های شیشه ای کوچک و بطری های شیشه ای بزرگ تقسیم میگردند. که کاربرد این دو دسته کمی متفاوت میباشد به عنوان مثال کاربرد بطری های شیشه ای کوچک عبارت است از:

  • بسته بندی نوشیدنی های تک نفره مانند دلستر، نوشابه، دوغ، آبمیوه ها و…
  • بسته بندی مواد غذایی در حجم اندک مانند سرکه، آبغوره، آبلیمو، روغن های مختلفی چون روغن زیتون و…
  • بسته بندی محصولات بهداشتی دارویی مانند محلول های ضدعفونی کننده و…
  • ساخت وسایل تزئیناتی و فانتزی مانند بطری آرزو ها و…
  • نگهداری گیاهان آبزی و طبیعی و…
  • و….

و کاربرد بطری های شیشه ای بزرگ عبارت است از:

  • بسته بندی نوشیدنی ها در حجم های زیاد مانند نوشابه خانواده و…
  • بسته بندی مواد غذایی در حجم های بالا
  • و…

بطری های شیشه ای کوچک اغلب دارای حجمی کم تر از ۵۰۰ سی سی (نیم لیتر) هستند و به دو دسته ی بطری های شیشه خیلی کوچک و نسبتا کوچک تقسیم میشوند. که بطری شیشه ای ۳۰۰ لیتری را میتوان به عنوان بطری شیشه ای نسبتا کوچک به حساب آورد و شناخت.

بطری شیشه ای کوچک

بطری شیشه ای ۳۰۰ سی سی

همانطور که گفته شد بطری شیشه ای ۳۰۰ سی سی جز دسته ی بطری های شیشه ای کوچک است بنابر این میتوان از کاربردهای آن، به بسته بندی نوشیدنی های تک نفره، مواد غذایی در حجم کم و محصولات بهداشتی اشاره کرد. از همین رو اغلب مشتریان بطری های شیشه ای ۳۰۰ سی سی از تولید کنندگان این محصولات و یا فروشندگان و توزیع کنندگان بطری های شیشه ای هستند. و این افراد که به صورت عمده خرید مینمایند مایلند بطری های شیشه ای مورد نیاز خود را با قیمت مناسب و ارزان خریداری نمایند. ما در ادامه برای راهنمایی هر چه بیشتر راه های خرید بطری شیشه ای ۳۰۰ سی سی با قیمت مناسب و ارزان را عنوان میکنیم.

بطری شیشه ای 300 سی سی

بطری شیشه ای ارزان

بدون شک بهترین راه خرید بطری های شیشه ای ارزان قیمت مراجعه به شرکت دینا که بزرگترین تولید کننده بطری های شیشه ای در ایران است میباشد. این شرکت بطری های شیشه ای تولیدی خود را به صورت عمده و با مناسب ترین و ارزان ترین قیمت ممکن به فروش میرساند. و برای رفاه حال مشتریان خود امکان خرید غیر حضوری را نیز فراهم نموده به همین سبب افراد میتوانند در اقصی نقاط ایران تنها از طریق یک تماس اقدام به خرید بطری های شیشه ای مورد نیاز خود کنند و بدین منظور میتوانند از شماره های درج شده در زیر این مطلب که شماره های بخش فروش شرکت دینا میباشد استفاده نمایند.

بطری شیشه ای ارزان

بطری شیشه ای رنگی

بطری شیشه ای ۳۰۰ لیتری توسط شرکت دینا در مدل تشتک خور (ایستکی) تولید میگردد که این مدل دارای رنگ های مختلفی چون سبز و کهربایی میباشد. برای مشاهده ی تصاویر مربوط به آن و کسب اطلاعات بیشتر مانند ابعاد این بطری های شیشه ای میتوانید به کاتالوگ محصولات سایت مراجعه نمایید. پیشتر در خصوص بطری های شیشه ای تشتک خور مطالب متعددی در سایت های مختلف منتشر شده است که نمونه ای از آن ها را در زیر برای معرفی به شما آورده ایم و شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کلیک بر روی آن وارد مطلب مربوطه گردیده.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

خرید ظروف شیشه ای بسته بندی

ظروف شیشه ای بسته بندی بهترین ظروف برای مواد غذایی، خوراکی ها، نوشیدنی ها و… …