ظرف بسته بندی جار و پت
خانه / بطری شیشه ای / خرید بطری شیشه ای رنگی ارزان قیمت

خرید بطری شیشه ای رنگی ارزان قیمت

خرید بطری شیشه ای رنگی ارزان قیمت خرید بطری شیشه ای رنگی که یکی از کاربردی ترین، پرطرفدارترین و شکیل ترین دسته از بطری های شیشه ای ست برای بسته بندی، تزئینات و… بسیار رواج داشته و صاحب امتیاز میباشد. خرید بطری شیشه ای رنگی از زمانیکه بزرگترین تولید کننده بطری های شیشه ای در ایران یعنی شرکت دینا امکان خرید غیرحضوری را فراهم نموده است در سرتاسر ایران به راحت ترین شیوه ی ممکن امکان پذیر گردیده است و بدین منظور به ساده ترین روش که در ادامه توضیحات بیشتری را در خصوص آن ارائه میدهیم میتوانید اقدام به خرید انواع بطری شیشه ای رنگی نمایید. علاوه بر آن در خصوص انواع بطری شیشه ای رنگی و همچینن انواع بطری های شیشه ای دیگر توضیحات مفصل و محتصری را ارائه خواهیم داد.

انواع بطری شیشه ای

به طور کلی بطری های شیشه ای مطابق با خواص، ویژگی ها، ظاهر، ابعاد و… ای که دارند به دسته های مختلفی تقسیم میشوند که تعدادی از این دسته ها عبارتند از:

البته در واقع بطری های شیشه ای رنگی را به سبب مزایایی که دارند میتوان زیر مجموعه ای از بطری های شیشه ای فانتزی دانست که پیش از این به طور مفصل معرفی گردیده اند و شما میتوانید با کلیک بر روری نام آن دسته به مطلب مربوطه مراجعه نموده و اطلاعات بیشتری را در خصوص آن ها کسب نمایید. لازم به ذکر است که هر کدام از این دسته ها مدل های بسیاری را شامل میشوند که مجموعی از این مدل ها عبارتند از:

 • بطری های شیشه ای استوانه ای
 • بطری های شیشه ای تشتک خور
 • بطری های شیشه ای ویمتو
 • بطری های شیشه ای پارامیس
 • و…

که با مراجعه به کاتالوگ سایت میتوانید از اطلاعات مربوط به هر مدل به طور کامل مطلع گردید.

انواع بطری شیشه ای

خرید بطری شیشه ای رنگی

همانطور که گفته شد و مشاهده کردید بطری شیشه ای رنگی دسته ای از بطری های شیشه ای ست که این دسته دارای کاربردهایی چون:

 • بسته بندی و نگهداری مواد غذایی مختلفی چون سرکه، آبغوره، آبلیمو و…
 • بسته بندی و توزیع نوشیدنی های مختلفی چون دلستر، دوغ و…
 • تزئینات منازل و استفاده به عنوان ظروف دکوری
 • استفاده به عنوان گلدان های گیاهان آبزی و دکوری
 • و…

میباشد که البته رایج ترین این کاربردها بسته بندی دلستر و مواد غذایی ست زیرا که با مزایایی که بطری های شیشه ای رنگی در بر میگیرند از این موارد به خوبی محافظت کرده و سبب حفظ کیفیت و خواص آن ها میگردد. که این مزایا عبارتند از:

 • جلوگیری از نفوذ نور خورشید و گرما به درون ظرف
 • جلوگیری از نفوذ اشعه های مختلف به درون ظرف
 • زیبایی ظاهری این ظروف
 • و…

بنابر این میتوان نتیجه گرفت که خرید بطری شیشه ای رنگی یکی از دغدغه های بسیاری از صنایع و تولید کنندگان میباشد.

خرید بطری شیشه ای رنگی

قیمت بطری شیشه ای رنگی

همانطور که در مقدمه گفته شد خرید بطری شیشه ای رنگی با امکانی که شرکت دینا فراهم گردانیده از سرتاسر ایران امکان پذیر شده است و به همین جهت و با توجه به خرید مستقیم از کارخانه قیمت و هزینه ای که باید برای بطری های شیشه ای پرداخته شود بسیار کاهش می یابد از همین رو اگر که قیمت برای شما اهمیت دارید بدون شک بهترین شیوه ی خرید بطری های شیشه ای رنگی همین میباشد. بنابر این تنها کافی ست که با بخش فروش شرکت دینا تماس حاصل نموده و بطری های شیشه ای مدنظر خود را سفارش دهید. شماره های مربوط به این شرکت را در زیر این مطلب میتوانید مشاهده نمایید.

قیمت بطری شیشه ای رنگی

خرید بطری شیشه ای رنگی در تهران

از آنجاییکه شرکت دینا صاحب دو کارخانه در شهرهای اصفهان و تهران است امکان خرید حضوری نیز در این دو شهر فراهم گردیده بنابر این بدین منظور لازم است که به آن ها مراجعه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

بطری شیشه ای اهواز

تولیدی بطری شیشه ای اهواز

تولیدی بطری شیشه ای اهواز انواع بطری های شیشه ای را با قیمتی بسیار مناسب …

مشاوره فروش
Send