ظرف بسته بندی جار و پت
خانه / جار شیشه ای / خرید جار شیشه ای گوشواره دار و بدون گوشواره

خرید جار شیشه ای گوشواره دار و بدون گوشواره

خرید جار شیشه ای گوشواره دار و بدون گوشوارهجار شیشه ای گوشواره دار و جار شیشه ای بدون گوشواره اغلب برای بسته بندی محصولات مختلفی چون عسل، مربا، شکلات و… بسیار مورد استفاده قرار میگیرند البته این بدان معنا نیست که برای سایر موارد از این جارهای شیشه ای استفاده نمیشود، خیر این مدل ها کاربردهای بسیار دیگری را نیز در بر میگیرند که در ادامه آن ها را نام خواهیم برد. جار شیشه ای گوشواره دار و جار شیشه ای بدون گوشواره در دسته ی جارهای شیشه ای فانتزی قرار میگیرند از همین رو بیش از سایر مدل ها به منظور بسته بندی شکیل و فانتزی محصولات مختلف کاربرد دارند. در خصوص جارهای شیشه ای فانتزی نیز در ادامه صحبت خواهیم کرد و مزایای آن ها را نیز به همراه مزایای استفاده از جار شیشه ای گوشواره دار و جار شیشه ای بدون گوشواره شرح خواهیم داد.

جار شیشه ای گوشواره دار

کاربردهای جار شیشه ای گوشواره دار عبارت است از

  • بسته بندی مواد غذایی مانند عسل، مربا و…
  • استفاده به عنوان سرویس های آشپزخانه ای چون سرویس حبوبات، سرویس ادویه جات، سرویس پاسماوری (قند، چایی، نبات و..) و…
  • و…

این جارهای شیشه ای مطابق با نوع دربشان در دو مدل

  • ساده
  • درب کانتینری

عرضه میگردند. که هر کدام از آن ها دارای سایزبندی های مختلفی هستند و هر سایز نیز از ابعاد متفاوتی برخوردار است. و شما میتوانید با مراجعه به کاتالوگ محصولات سایت ضمن مشاهده ی تصاویر مربوط به هر کدام از سایزبندی و سایر ویژگی هایشان مطلع شوید. جار شیشه ای درب کانتینری را پیشتر در مطالب متعددی به طور مفصل معرفی کرده ایم و شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر به آن مطالب مراجعه کنید. دو نمونه از مطالب مربوطه را برای رفاه حال شما عزیزان در زیر معرفی کرده ایم:

جار شیشه ای گوشواره دار

جار شیشه ای بدون گوشواره

جار شیشه ای بدون گوشواره در یک سایز تولید و عرضه میگردد که آن سایز دارای حجمی در حدود ۳۵۰ سی سی (۵۰۰ گرم بر حسب عسل) می باشد برای مشاهده ی تصویر و ابعاد آن نیز میتوانید به کاتالوگ محصولات سایت مراجعه نمایید. این جار شیشه ای نیز همانند جار شیشه ای گوشواره دار دارای کاربردهای فراوان یاد شده میباشد. البته از آنجاییکه تنها در یک سایز عرضه میگردد دیگر ممکن است برای افرادی که مثلا مایلند محصولات خود را در سایز های متفاوتی بسته بندی کنند مناسب نباشد و تنها برای عرضه ی محصولات در ۳۵۰ سی سی مناسب هستند.
جار شیشه ای بدون گوشواره

قیمت جار شیشه ای

از آنجاییکه قیمت جارهای شیشه ای به ویژگی های متعدد آن ها وابسته است و به عنوان مثال با تغییر زمان خریدشان ممکن است قیمت مواد اولیه شان تغییر کرده و در نهایت قیمت نهایی جار شیشه ای مدنظر تغییر کند، نمیتوان قیمت دقیقی را برای جارهای شیشه ای عنوان کرد اما شما میتوانید از طریق شماره های درج شده در زیر این مطلب با بخش فروش بزرگترین تولید کننده جارهای شیشه ای در ایران تماس حاصل  نموده و از قیمت جار شیشه ای مدنظر خود مطلع گردید و لازم است بدانید که با مراجعه به این تولید کننده دیگر لازم نیست که نگرانی بابت قیمت داشته باشید زیرا که جارهای شیشه ای تولیدی این شرکت علاوه بر کیفیت بالایی که دارند از قیمت بسیار مناسب و بهتری نسبت به بازار برخوردارند.

قیمت جار شیشه ای

خرید اینترنتی جار شیشه ای

برای خرید جار شیشه ای از بزرگترین تولید کننده جارهای شیشه ای در ایران نیز دو راه وجود دارد.

  1. مراجعه حضوری به کارخانجات این شرکت که در اصفهان و تهران واقع شده اند.
  2. خرید اینترنتی و غیرحضوری

خرید اینترنتی و غیرحضوری امکانی ست که شرکت دینا برای رفاه حال مشتریان خود فراهم نموده است و بدین منظور افراد میتوانند از هر کجای ایران که هستند تنها از طریق یک تماس با بخش فروش شرکت دینا جارهای شیشه ای مورد نیاز خود را خریداری نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

خرید جار شیشه ای شانا

جار شیشه ای شانا یکی از انواع مدل های جارهای شیشه ای ست که همانند …