خرید بطری شیشه ای کوچک در اقصی نقاط ایرانخرید بطری شیشه ای کوچک و بسیار کوچک که برای بسته بندی و ساخت ظروف فانتزی و دکوری از آن ها بسیار استفاده میگردد به صورت عمده و با ارزان ترین قیمت ممکن با انواع درب های مختلف من جمله درب چوب پنبه ای در اقصی نقاط ایران امکان پذیر گردیده است. این امکان توسط بزرگترین تولید کننده و فروشنده ی بطری های شیشه ای در ایران به منظور رفاه حال مشتریان بطری های شیشه ای کوچک فراهم شده است. در ادامه ی این مطلب ضمن معرفی انواع بطری شیشه ای در خصوص نحوه ی خرید بطری شیشه ای کوچک از این تولید کننده و همچنین سایر بطری های شیشه ای صحبت خواهیم کرد.

انواع بطری شیشه ای

به طور کلی بطری های شیشه ای مطابق با ویژگی هایی که دارند به دسته های مختلفی تقسیم و طبقه بندی میشوند که تعدادی از این دسته ها عبارتند از:

 1. بطری های شیشه ای کوچک
 2. بطری های شیشه ای بزرگ
 3. بطری های شیشه ای ساده
 4. بطری های شیشه ای رنگی
 5. بطری های شیشه ای فانتزی
 6. بطری های شیشه ای با درب چوب پنبه
 7. بطری های شیشه ای درب فلزی
 8. بطری های شیشه ای درب پلاستیکی
 9. و…

که دسته های اول و دوم بنا بر ویژگی سایز و ابعاد، دسته های سوم و چهارم و پنجم بنابر ظاهر و دسته های هفتم و هشتم و نهم بنابر نوع دربی که بطری های شیشه ای دارند بوجود آمده اند. که البته هر مدل از بطری های شیشه ای مطابق با ویژگی هایی که دارد میتوان به یک یا چند دسته از این موارد متعلق باشند و الزاما به دسته ی خاصی محدود نمیشود. مدل های بطری های شیشه ای را نیز میتوانید در کاتالوگ محصولات جار مارکت و همچنین کانال تلگرامی جار مارکت مشاهده نمایید و از جزئیات مربوط به هر مدل به طور کامل آگاه شوید.

انواع بطری شیشه ای

خرید بطری شیشه ای کوچک

بطری شیشه ای کوچک نیز همانطور که مشاهده کردید دسته ای از بطری های شیشه ای ست که در این مطلب ما قصد معرفی مفصل آن را داریم. این دسته نیز خود به تنهایی به دو دسته ی:

 1. بطری های شیشه ای بسیار کوچک
 2. بطری های شیشه ای نسبتا کوچک

تبدیل میگردد. که هر کدام از این دسته ها دارای کاربردهای منحصر به فردی میباشند به عنوان مثال تعدادی از کاربردهای بطری های شیشه ای بسیار کوچک عبارت است از:

 • ساخت ظروف فانتزی مانند بطری آرزوها
 • بسته بندی محصولاتی که به حجم بسیار کمی برای بسته بندی احتیاج دارند مانند تعدادی از ادویه جات، تعدادی از روغن ها گیاهی و..
 • و…

و تعدادی از کاربردهای بطری های شیشه ای نسبتا کوچک عبارتند از:

 • بسته بندی تستر و اشانتیون مواد غذایی مانند آبلیمو، روغن زیتون و…
 • بسته بندی نوشیدنی های تک نفره مانند دلسترها، نوشابه ها و…
 • بسته بندی محصولات آرایشی بهداشتی مانند محلول های ضد عفونی کننده و…
 • استفاده به عنوان ظروف تزئینی و دکوری مانند گلدان های گیاهان آبزی و طبیعی و…
 • و…

خرید بطری شیشه ای کوچک

فروش بطری شیشه ای خام

فروش بطری شیشه ای خام توسط بزرگترین تولید کننده ی بطری های شیشه ای در ایران به صورت غیرحضوری صورت میگیرد. این شرکت یعنی شرکت دینا به منظور رفاه حال مشتریان خود این امکان را فراهم نموده است تا افراد بتوانند تنها از طریق یک تماس با بخش فروش این شرکت اقدام به سفارش بطری های شیشه ای مورد نیاز خود نموده و سپس آن ها را در محل مورد نظرشان و در موعد مقرر از باربری تحویل بگیرند.

فروش بطری شیشه ای خام

خرید بطری شیشه ای کوچک در تهران

خرید بطری شیشه ای کوچک و انواع دیگر بطری های شیشه ای از شرکت دینا علاوه بر خرید غیرحضوری به صورت حضوری نیز امکان پذیر میباشد بدین منظور لازم است که به دو کارخانه و یا دفتر فروش این شرکت که در تهران و اصفهان واقع گردیده اند مراجعه نمایید.