پخش جار شیشه ای زعفران با قیمت مناسب پخش جار شیشه ای زعفران و به عبارت دیگر شیشه ی زعفران در سرتاسر ایران به صورت مستقیم توسط کارخانه ی تولید ظروف شیشه ای و با قیمت بسیار مناسبی صورت میپذیرد. جار شیشه ای زعفران تولیدی این کارخانه دارای انواع و اقسام مختلفی ست که در ادامه ی این مطلب به صورت مفصل در خصوص آن صحبت خواهیم کرد.
[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]علاوه بر توضیحات مفصل در خصوص انواع جار شیشه ای زعفران شما را در راستای بهره مندی و استفاده از این امکانی که توسط تولید کننده ی جارهای شیشه ای در ایران فراهم گردیده راهنمایی خواهیم کرد و نحوه ی خرید جار شیشه ای زعفران با قیمت کارخانه را در اختیار شما قرار خواهیم داد[/box]

جار شیشه ای زعفران

به طور کلی جارهای شیشه ای در تنوع دسته ای بالایی تولید میگردند که هر کدام از دسته ها میتوانند خود به تنهایی مدل های بسیاری را در بر بگیرند.
تعدادی از این دسته ها عبارتند از:
 • جارهای شیشه ای ساده
 • جارهای شیشه ای فانتزی
 • جارهای شیشه ای کوچک
 • جارهای شیشه ای بزرگ
 • و…

در میان این دسته ها از جارهای شیشه ای فانتزی و کوچک به عنوان جار شیشه ای زعفران استفاده میگردد. جار شیشه ای کوچک، خود به تنهایی مدل های بسیاری را در بر میگیرد که تقریبا تمامی آن ها به سبب ظاهر فانتزی و شکیلی که دارند در دسته ی جارهای شیشه ای فانتزی نیز قرار میگیرند.
که این مدل ها عبارتند از:

 • جار شیشه ای گرد
 • جار شیشه ای چهار گوش
 • جار شیشه ای چهار گوش ساده
 • جار شیشه ای شش گوش
 • جار شیشه ای شکلاتی
 • و…

این مدل ها را با نام جارهای شیشه ای تستر میشناسند که دارای حجمی در حدود 56 گرم بر حسب عسل میباشند. جارهای شیشه ای کوچک دیگری نیز وجود دارند که دارای حجم های متنوع تر و بیشتری هستند که میتوانید آن ها را در کاتالوگ محصولات جار شیشه ای سایت مشاهده نمایید. نمونه ای از مدل های جارهای شیشه ایی که به منظور جار شیشه ای زعفران مورد استفاده قرار میگیرند را میتوانید در ویدئوی زیر مشاهده نمایید.

قیمت جار شیشه ای

قیمت جارهای شیشه ای بسیار وابسته به مدل و سایز مدنظر شماست و در واقع میتوان گفت که قیمت جارهای شیشه ای مطابق با میزان مواد اولیه، قیمت مواد اولیه و…ای که برای تولیدشان به کار رفته است میتواند متفاوت باشد. هر چند که این تفاوت قیمت ممکن است بسیار اندک باشد اما از آنجایی که مطلب را بسیار طولانی میکند و از حوصله خارج، نمیتوان تمامی آن ها را در این مطلب عنوان نمود. اما شما میتوانید برای اطلاع از قیمت دقیق جار شیشه ای زعفران با استفاده از شماره های درج شده در زیر این مطلب به صورت مستقیم با تولید کننده و کارخانه تماس بگیرید.
قیمت جار شیشه ای

خرید اینترنتی جار شیشه ای

یکی از بزرگترین تولید کنندگان جارهای شیشه ای در ایران که انواع جار شیشه ای زعفران را تامین مینماید شرکت دیناست. این شرکت انواع جارهای شیشه ای را به صورت عمده و در سرتاسر ایران به صورت اینترنتی عرضه مینماید. بنابر این شما میتوانید از اقصی نقاط ایران تنها از طریق یک تماس با بخش فروش شرکت دینا اقدام به سفارش انواع جارهای شیشه ای مورد نیاز خود نموده و سپس در موعد مقرر آن ها را از باربری در شهر خودتان تحویل بگیرید. به منظور برقراری ارتباط با شرکت دینا نیز میتوانید از شماره های درج شده در بخش تماس با مای سایت استفاده کنید.
خرید اینترنتی جار شیشه ای

مرکز فروش جار شیشه ای در تهران

مرکز فروش جار شیشه ای در تهران و اصفهان نیز به صورت حضوری توسط کارخانه جات شرکت دینا دایر گردیده است. بنابر این به منظور خرید حضوری نیز میتوانید به این دو شهر مراجعه نمایید دفتر فروش شرکت دینا نیز در اصفهان واقع گردیده که در انتهای سایت میتوانید آدرس دقیقشان را مشاهده نمایید.