ظرف بسته بندی جار و پت
خانه / بطری شیشه ای / کارخانه تولید بطری شیشه ای در اصفهان

کارخانه تولید بطری شیشه ای در اصفهان

کارخانه تولید بطری شیشه ای در اصفهانبطری شیشه ای اصفهان در بزرگ ترین کارخانه های تولیدی بطری های شیشه ای و در انواع مدل های مختلف و با کیفیت بالا تولید میگردد و با مناسب ترین قیمت در سرتاسر ایران عرضه میشود. در این مطلب در خصوص کارخانه بطری شیشه ای اصفهان، تولید بطری شیشه ای اصفهان، انواع مدل های آن، کیفیت آن ها و… به طور کامل صحبت خواهیم کرد و نحوه ی خرید آن ها را نیز در انتها شرح خواهیم داد.

بطری شیشه ای اصفهان

اصفهان به علت سابقه ی طولانی ای که در تولید بطری های شیشه ای دارد و تجربه هایی که در این زمینه کسب کرده است امروز به عنوان منبع تولید بطری های شیشه ای شناخته میشود و توانسته بطری های شیشه ای را با کیفیت بسیار بالایی تولید نماید و به سرتاسر ایران ارسال کند. بطری شیشه ای اصفهان دارای مدل های بسیاری ست که تعدادی از این مدل ها عبارتند از:

  • بطری های شیشه ای استوانه ای
  • بطری های شیشه ای پارامیس
  • بطری های شیشه ای ویمتو
  • بطری های شیشه ای تشتک خور (ایستکی)
  • و…

هر کدام از این بطری ها نیز دارای سایز های متعددی میباشند که شما میتوانید با مراجعه به کاتالوگ محصولات سایت ضمن مشاهده ی تصاویر مربوط به آن ها از سایز بندی و ابعادشان نیز آگاه شوید.

بطری شیشه ای اصفهان

کارخانه بطری سازی اصفهان

شرکت دینا بزرگترین تولید کننده بطری های شیشه ای در ایران است که صاحب دو کارخانه در اصفهان و تهران میباشد و دفتر فروش این شرکت نیز در اصفهان واقع شده است.
این شرکت انواع

را تولید کرده و با مناسب ترین قیمت به بازار عرضه مینماید. در ادامه در خصوص تعدادی از آن ها مختصرا اطلاعاتی را ارائه خواهیم داد اما برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هر کدام میتوانید به مطالب مربوطه شان که پیشتر در سایت های مختلفی منتشر شده است مراجعه نمایید.
کارخانه بطری سازی اصفهان

خرید بطری شیشه ای کوچک در اصفهان

بطری شیشه ای کوچک یکی از دسته های بطری های شیشه ای ست که به بازار عرضه میگردند. این جارهای شیشه ای در مقابل جارهای شیشه ای بزرگ قرار میگیرند و اغلب برای
  1. بسته بندی نوشیدنی های تک نفره ی دلستر، نوشابه، دوغ و…
  2. بسته بندی مواد غذایی در حجم کم
  3. بسته بندی محصولات بهداشتی و دارویی
  4. ساخت ظروف تزئینی و فانتزی
  5. و…

مورد استفاده قرار میگیرند. این بطری های شیشه ای خود به دو دسته ی بطری های شیشه ای خیلی کوچک و بطری های شیشه ای نسبتا کوچک تقسیم میشوند که در موارد یک و دو اغلب از بطری های شیشه ای نسبتا کوچک و در موارد ۳ و ۴ اغلب از بطری های شیشه ای خیلی کوچک استفاده میشود. برای مشاهده ی بطری های شیشه ای نسبتا کوچک میتوانید به کاتالوگ مجصولات سایت مراجعه نموده و این بطری ها را در میان سایر محصولات بیابید و بطری های شیشه ای خیلی کوچک را هم در زیر میتوانید مشاهده کنید.

خرید بطری شیشه ای کوچک در اصفهان

بطری شیشه ای یک لیتری اصفهان

بطری های شیشه ای دارای حجم های متفاوتی هستند از ۱۰۰ سی سی گرفته تا چند لیتری. اما بطری شیشه ای ۱۰۰۰ سی سی و یا همان یک لیتری بیش از سایرین مورد استفاده قرار میگیرد زیرا که اغلبِ مواد غذایی و نوشیدنی ها به طور متوسط در حجم های یک لیتری عرضه میگردند. بطری های شیشه ای یک لیتری نیز در میان بطری های شیشه ای تولیدی اصفهان جای گرفته اند.
بطری شیشه ای یک لیتری اصفهان

مرکز فروش بطری شیشه ای در اصفهان

شرکت دینا به عنوان مرکز فروش بطری های شیشه ای در اصفهان و ایران به حساب می آید. برای خرید هر کدام از بطری های شیشه ای از هر کجای ایران تنها کافی ست که با شماره های درج شده در زیر این مطلب تماس حاصل نموده و سفارش خود را ثبت نمایید تا در اسرع وقت برای شما ارسال گردد.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

بورس فروش بطری شیشه ای بزرگ

  بطری شیشه ای بزرگ   بطری شیشه ای رنگی   بطری شیشه ای ارزان …