ظرف بسته بندی جار و پت
خانه / بطری شیشه ای / فروش بطری شیشه ای قهوه ای

فروش بطری شیشه ای قهوه ای

فروش بطری شیشه ای قهوه ایبطری های شیشه ای مطابق با ویژگی هایی که دارند به دسته های مختلفی تقسیم میشوند که یکی از آن دسته ها بطری های شیشه ای رنگی ست و بطری شیشه ای قهوه ای جز این دسته از بطری های شیشه ای به حساب می آید. بطری شیشه ای قهوه ای و به طور کلی تر بطری های شیشه ای رنگی دارای کاربردهای متعددی هستند که در خصوص این کاربردها، انواع مدل های آن ها و نحوه ی خریدشان در ادامه مفصلا صحبت خواهیم کرد.

بطری شیشه ای قهوه ای

بطری شیشه ای قهوه ای یا کهربایی جز دسته ی بطری های شیشه ای رنگی به حساب می آید و اغلب با افزودن میزانی آهن ، گوگرد و کربن به مواد اولیه ی بطری های شیشه ای، تولید میشود. این بطری های شیشه ای مدل های بسیاری را شامل میشوند و علاوه بر کاربردهای فراوانی که دارند به دلیل ظاهر شکیل و شیکشام برای تزئینات علی الخصوص در کافه ها و رستوران ها مورد استفاده قرار میگیرند. از مدل های بطری شیشه ای قهوه ای میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بطری شیشه ای پارامیس
  • بطری شیشه ای تشتک خور
  • و…

که هر کدام از این مدل ها در سایزهای متفاوتی تولید میشوند و شما میتوانید برای مشاهده ی هر کدام از آن ها و همچنین اطلاع از سایز بندیشان به کاتالوگ محصولات سایت مراجعه نمایید.

بطری شیشه ای قهوه ای

خرید بطری شیشه ای دلستر

فروش بطری شیشه ای رنگی

به طور کلی تر اما فروش بطری شیشه ای رنگی برای موارد بسیار زیادی مورد استفاده قرار میگیرند و به عبارت دیگر بطری های شیشه ای رنگی کاربردهای بسیاری دارند که تعدادی از این کاربردها عبارتند از :

  • بسته بندی نوشیدنی هایی چون دلستر ها و…
  • نگهداری و تولید مواد غذایی مختلفی مانند سرکه و آبغوره
  • استفاده برای تزئینات و به عنوان بطری رنگی تزئینی
  • و…

البته این کاربردها بسیار زیاد میباشند و ما تنها به بیان مهم ترین آن ها اکتفا نمودیم. بطری رنگی تزئینی برای استفاده در تزئینات، به عنوان گلدان های گیاهان آبزی و طبیعی و… کاربرد بسزایی دارند و اغلب در تزئین کافه ها، رستوران ها و… نقش دارند. فروش بطری شیشه ای رنگی به عنوان بطری رنگی تزیینی در فروشگاه های لوازم دکوری و… رایج است. اما به صورت عمده و مستقیم نیز توسط تولید کننده ی آن ها برای خدمت رسانی به صنایع مختلف در سرتاسر ایران صورت میگیرد. این تولید کننده شرکت دیناست که برای رفاه حال مشتریان خود امکان خرید غیرحضوری را نیز فراهم نموده که در خصوص آن در ادامه توضیح خواهیم داد.

فروش بطری شیشه ای رنگی

خرید بطری شیشه ای دلستر

به طور کلی بطری های شیشه ای قهوه ای نیز دارای تمامی کاربردهای متعلق به بطری های شیشه ای رنگی میباشند که یکی از رایج ترین آن ها بسته بندی نوشیدنی های مختلفی چون دلستر است. زیرا که این بطری های شیشه ای از نفوذ اشعه های خورشید به درون ظرف جلوگیری کرده و همین عاملی ست که سبب میشود استفاده از بطری شیشه ای قهوه ای برای نوشیدنی ها و علی الخصوص آن هایی که ممکن است در معرض نور خورشید قرار گیرند بسیار مناسب باشد. در خصوص بطری های شیشه ای دلستر پیش از این مطلبی تحت عنوان خرید بطری شیشه ای دلستر در سایت جار مارکت منتشر شده است که برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به آن مراجعه نمایید.

خرید بطری شیشه ای دلستر

خرید اینترنتی بطری شیشه ای

برای خرید غیر حضوری و یا همان خرید اینترنتی جارهای شیشه ای از بزرگترین تولید کننده بطری های شیشه ای در ایران تنها کافی ست که از طریق شماره های درج شده در زیر این مطلب با بخش فروش شرکت دینا تماس حاصل نموده و سفارش خود را به بخش فروش این شرکت اعلام نمایید و پس از آن بطری های شیشه ای مدنظر خود را در محل مورد نظرتان از باربری تحویل بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

فروش بطری شیشه ای سبز

بطری شیشه ای سبز جز دسته بطری های شیشه ای رنگی به حساب می آید. …