ظرف بسته بندی جار و پت
خانه / بطری شیشه ای / فروش بطری شیشه ای سبز

فروش بطری شیشه ای سبز

فروش بطری شیشه ای سبزبطری شیشه ای سبز جز دسته بطری های شیشه ای رنگی به حساب می آید. این بطری های شیشه ای مطابق با اسمی گه دارند دارای رنگ های مختلفی هستن د که یکی از آن رنگ ها سبز میباشد. بطری شیشه ای سبز به عنوان یک بطری شیشه ای رنگی دارای کاربردهای فروانی ست که در این مطلب قصد داریم به طور مفصل در خصوص آن ها صحبت کنیم. این بطری های شیشه ای دارای رنگ سبز تیره ای میباشد و با افزودن میزانی اکسید کروم به مواد اولیه ی بطری های شیشه ای، تولید میشوند.

بطری شیشه ای سبز

بطری شیشه ای سبز دارای مدل های متعددی ست و همچنین دارای کاربردهای فراوانی میباشد که در زیر تعداد زیادی از آن ها را نام برده ایم:

 • بسته بندی دلستر
 • بسته بندی و نگهداری سایر نوشیدنی
 • بسته بندی و نگهداری مواد غذایی چون سرکه و آبغوره
 • بسته بندی روغن علی الخصوص روغن زیتون
 • استفاده در تزئینات به عنوان گلدان های گیاهان طبیعی و آبزی در خانه، کافه ها و…
 • و…

از مدل های این بطری های شیشه ای میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بطری های شیشه ای تشتک خور (ایستکی)
 • بطری های شیشه ای پارامیس
 • و…

که این مدل ها را به همراه تصاویرشان و سایر رنگ بندی و ویژگی هایشان میتوانید در کاتالوگ محصولات سایت مشاهده نمایید.

بطری شیشه ای سبز

خرید بطری شیشه ای دلستر

یکی از رایج ترین کاربردهای بطری شیشه ای رنگی علی الخصوص بطری شیشه ای سبز دسته بندی نوشیدنی های مختلفی چون دلستر است. زیرا که این بطری های شیشه ای رنگی دارای مزایای بسیاری میباشند که یکی از مهم ترین آن ها جلوگیری از نفوذ نور و اشعه های خورشید به درون ظرف میباشد از همین رو به منظور بسته بندی محصولات و مواد غذایی که ممکن است در معرض نور خورشید قرار گیرند بسیار موثر و مفید میباشند. دلستر نیز یکی از نوشیدنی هایی ست که در حین حمل و نقل و جابجایی و تا رسیدن به دست مشتری ممکن است در معرض نور خورشید قرار گیرد بنابراین استفاده از بطری شیشه ای سبز برای دلستر از کاربرد بسیاری برخوردار میباشد. در خصوص بطری های شیشه ای دلستر پیش از این مطلبی تحت عنوان خرید بطری شیشه ای دلستر در سایت جار مارکت منتشر شده است که برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به آن مراجعه نمایید.

خرید بطری شیشه ای دلستر

فروش بطری شیشه ای رنگی

از رنگ های دیگر بطری های شیشه ای میتوان به قهوه ای (کهربایی)، سیاه و… نیز اشاره کرد. که این بطری های شیشه ای نیز همانند بطری شیشه ای سبز برای

 • بسته بندی نوشیدنی های مختلف دیگری مانند نوشابه، آبجو و…
 • بسته بندی، نگهداری و تولید مواد غذایی چون سرکه، آبغوره، انواع روغن های مختلف و…
 • تزئنیات دکوری مانند گلدان های گیاهان طبیعی و آبزی و…
 • و…

کاربرد دارند. فروش بطری شیشه ای رنگی به عنوان بطری رنگی تزیینی در فروشگاه های لوازم دکوری و… رایج است که بهترین مرکز خرید برای صاحبان این فروشگاه ها به صورت عمده شرکت دینا میباشد. این شرکت انواع بطری های شیشه ای رنگی را با بالاترین کیفیت تولید کرده و با مناسب ترین قیمت به دست صاحبان بورس فروش بطری های شیشه ای، تولید کنندگان و صنایع مختلف و… می رساند. در خصوص نحوه ی خرید از این شرکت در ادامه اطلاعات دقیقی را در اختیار شما قرار خواهیم داد. و در صورتیکه مایلید اطلاعات بیشتری را در خصوص بطری های شیشه ای کسب کنید میتوانید به مطالب معرفی شده در زیر مراجعه نمایید:

فروش بطری شیشه ای رنگی

خرید اینترنتی بطری شیشه ای

برای خرید غیر اینترنتی بطری شیشه ای سبز از شرکت دینا بهدو صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید اقدام نمایید. به منظور خرید حضوری میتوانید از آدرس های درج شده در انتهای سایت استفاده کرده و به منظور خرید غیرحضوری تنها کافی ست که از هر کجای ایران که هستید از طریق شماره های درج شده در زیر این مطلب با بخش فروش شرکت دینا تماس حاصل نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

تولید و فروش ظروف شیشه ای بسته بندی

ظروف شیشه ای بسته بندی یکی از انواع ظروفی ست که میتوان برای بسته بندی …