فروش جار شیشه ای ساده با قیمت مناسبفروش جار شیشه ای ساده با قیمت مناسب یکی از مهم ترین وظایف شرکت های تولید کننده ی جار شیشه ای در ایران می باشد. زیرا که فروش این ظروف یعنی فروش جار شیشه ای ساده به تولیدکنندگان و صنایع مختلف به منظور بسته بندی کالاها و محصولاتشان بسیار ضروری میباشد. و علاوه بر آن جارهای شیشه ای ساده کاربردهای بسیار دیگری را هم در برمیگیرند که برطرف کردن نیاز آن ها نیز حائز اهمیت است. از همین رو در این مطلب با ضمن معرفی انواع جار شیشه ای ساده در خصوص فروش آن توسط تولیدکنندگان معتبر جارهای شیشه ای ساده نکات مهم و مفیدی را مطرح خواهیم کرد بنابر این اگر که قصد خرید جارهای شیشه ای را با مناسب ترین قیمت ممکن دارید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

انواع جار شیشه ای

به طور کلی جارهای شیشه ای به دسته های فراوانی تقسیم میشوند دسته هایی چون:

که هر کدام از این دسته ها کاربردهای به خصوصی را دارا میباشند و تعدادی از آن ها عبارتند از:

 • بسته بندی مواد و محصولات غذایی مانند حبوبات، ادویه جات، زعفران، خیارشور و…
 • بسته بندی محصولات خوراکی مانند عسل، مربا، ترشیجات، شکلات، پاستیل، زیتون، خاویار و…
 • بسته بندی محصولات آرایشی بهداشتی مانند کرم ها، آبرسان ها، ژل ها، ماسک های پوستی و…
 • استفاده به عنوان سرویس های آشپزخانه مانند سرویس پاسماوری، سرویس ادویه جات، سرویس حبوبات و…
 • استفاده به عنوان ظروف دکوری مانند جاشمعی، گلدان های گیاهان طبیعی و آبزی
 • استفاده به عنوان ظروف خام ویترای
 • و…

و هر کدام از دسته ها دارای مدل های بسیاری نیز میباشند که در کاتالوگ ظروف بسته بندی شیشه ای میتوانید تمامی آن ها را مشادهده نمایید. در ادامه ما قصد داریم اختصاصا در خصوص فروش جار شیشه ای ساده و انواع آن صحبت کنیم از همین رو بیش از این دیگر به سایر دسته های جارهای شیشه ای نمیپردازیم اما شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آن ها با کلیک بر روی نامشان به مطالب مربوطه که پیش از این در سایت های گوناگون منتشر شده اند مراجعه نمایید.

انواع جار شیشه ای

فروش جار شیشه ای ساده

فروش جار شیشه ای ساده در مدل های مختلفی چون

 • جارهای شیشه ای استوانه ای
 • جارهای شیشه ای شانا
 • جارهای شیشه ای کوپ ساده
 • و…

رواج فراوانی دارد که با مراجعه به کاتالوگ سایت ضمن مشاهده ی تصاویر مربوط به این مدل ها، مدل های بسیار بیشتری از جارهای شیشه ای ساده را میتوانید مشاهده نموده و از سایزبندی و… آن ها اطلاع پیدا کنید. فروش جار شیشه ای ساده در ایران همانطور که در مقدمه گفته شد به عهده ی کارخانجات و تولید کنندگان جارهای شیشه ای میباشد که یکی از بزرگترین این تولید کنندگان که صاحب دو کارخانه ی جار شیشه ای میباشد شرکت دیناست. این شرکت انواع جارهای شیشه ای مختلف را با بالاترین کیفیت تولید کرده و با مناسب ترین قیمت و به روش های مختلف به بازار عرضه میکند که به منظور آشنایی با این روش ها میتوانید ادامه ی مطلب را بخوانید.

فروش جار شیشه ای ساده

فروش عمده جار شیشه ای

فروش عمده جار شیشه ای توسط شرکت دینا به دو شیوه ی حضوری و غیرحضوری صورت میگیرد. که به منظور خرید حضوری از این شرکت لازم است به کارخانجات آن، که در اصفهان و تهران واقع گردیده است، و یا به دفتر فروش آن، که آدرس آن در انتهای سایت درج گردیده است، مراجعه نمایید.

فروش عمده جار شیشه ای

خرید اینترنتی جار شیشه ای

به منظور خرید غیرحضوری و اینترنتی نیز با توجه به امکانی که شرکت دینا جهت رفاه حال مشتریان خود و همچنین صرفه جویی در وقت و هزینه ی آن ها فراهم گردانیده میتوانید تنها از طریق یک تماس با بخش فروش شرکت دینا اقدام به سفارش و خرید جارهای شیشه ای مدنظر خود کنید.