ظرف بسته بندی جار و پت
خانه / بطری شیشه ای / پخش بطری شیشه ای در انواع مختلف

پخش بطری شیشه ای در انواع مختلف

پخش بطری شیشه ای در انواع مختلفپخش بطری شیشه ای در انواع مختلف توسط بزرگترین تولید کننده بطری های شیشه ای در ایران صورت میگیرد. این تولید کننده که شرکت دینا میباشد صاحب دو کارخانه در شهرهای اصفهان و تهران است و انواع بطری های شیشه ای را با بالاترین کیفیت تولید کرده و با مناسب ترین قیمت در بازار عرضه میکند. برای اطلاع از انواع بطری شیشه ای که توسط پخش بطری شیشه ای دینا عرضه میگردد میتوانید این مطلب را مطالعه نمایید.

پخش بطری شیشه ای

همانطور که گفته شد پخش بطری شیشه ای در ایران یکی از وظایفی ست که شرکت دینا به عهده گرفته است. این شرکت تمامی بطری های شیشه ای خود را با مناسب ترین قیمت در سرتاسر ایران پخش و عرضه میکند. و برای خرید بطری های شیشه ای این شرکت تنها کافی ست که از هر کجای ایران که هستید با این شرکت تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید تا در اسرع وقت برای شما ارسال گردد. این شرکت انواع مدل های بطری های شیشه ای من جمله:
  • بطری های شیشه ای استوانه ای
  • بطری های شیشه ای ویمتو
  • بطری های شیشه ای پارامیس
  • بطری های شیشه ای کتابی
  • و…

را در انواع سایز های مختلف تولید میکند که هر کدام از این مدل ها در دسته های مختلفی چون

  • بطری های شیشه ای کوچک
  • بطری های شیشه ای بزرگ
  • بطری های شیشه ای با چوب پنبه
  • بطری های شیشه ای رنگی
  • و…

قرار میگیرند که در ادامه در خصوص آن ها به طور مفصل صحبت خواهیم کرد. برای دیدن مدل های یاد شده و همچنین مدل های بیشتر نیز میتوانید به انتهای کاتالوگ محصولات سایت مراجعه نمایید.

پخش بطری شیشه ای

بطری شیشه ای کوچک

بطری های شیشه ای کوچک دسته ای از بطری های شیشه ای میباشند که توسط پخش بطری شیشه ای دینا در اختیار تولیدکنندگان محصولاتی که با این بطری ها بسته بندی میشوند و افرادیکه برای امر تزئینات و ساخت وسایل فانتزی از آن ها استفاده میکنند قرار میگیرد. این بطری های شیشه ای با انواع درب مختلفی چون پلاستیکی، چوب پنبه ای و… عرضه میگردند. درباره بطری های شیشه ای کوچک پیش تر در سایت های مختلف مطالب متعددی منتشر شده است که دو نمونه از آن ها را در زیر معرفی نموده ایم و شما میتوانید با کلیک بر روی آن ها واردشان گردید و اطلاعات بیشتری را در این خصوص کسب نمایید:
بطری شیشه ای کوچک

فروش عمده بطری شیشه ای با چوب پنبه

به طور کلی بطری های شیشه ای با انواع درب هایی چون فلزی، پلاستیکی و چوب پنبه ای و… قابل عرضه میباشند. که بطری های شیشه ای با چوب پنبه به نسبت سایر درب ها دارای مزایای بیشتری میباشند و در مواردی به شدت مورد استقبال قرار گرفته اند. برای اطلاع بیشتر در خصوص کاربردهای این دسته از بطری های شیشه ای و همچنین مزایای آن ها میتوانید به دو نمونه از مطالب مربوطه که در زیر معرفی گردیده اند مراجعه کنید:
فروش عمده بطری شیشه ای با چوب پنبه

فروش بطری شیشه ای رنگی

بطری های شیشه ای دارای رنگ های متعددی چون سبز، قرمز، کهربایی و… میباشند. با اعمال تغییراتی در مواد اولیه بطری های شیشه ای میتوان بطری های شیشه ای رنگی را تولید نمود که پخش کننده بطری شیشه ای دینا به همین صورت بطری های شیشه ای رنگی را تولید نموده و در اختیار مشتریانش قرار میدهد. برای اطلاع از کاربردها و مزایای این دسته از بطری های شیشه ای نیز میتوانید به دو مطلبی که در زیر معرفی گردیده اند مراجعه نمایید:

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

خرید انواع بطری شیشه ای

در این مطلب در خصوص انواع بطری شیشه ای صحبت خواهیم کرد و انواع بطری …