ظرف بسته بندی جار و پت
خانه / جار شیشه ای / قیمت جار شیشه ای عسل در ایران

قیمت جار شیشه ای عسل در ایران

قیمت جار شیشه ای عسل در ایرانقیمت جار شیشه ای عسل در ایران برای زنبورداران و پخش کنندگان عسل بسیار حائز اهمیت میباشد. زیرا که جار شیشه ای بهترین بسته بندی ممکن برای عسل های مختلف تولیدی زنبورداران میباشد. قیمت جار شیشه ای عسل به موارد متعددی وابسته است که یکی از مهم ترین آن ها مدل و نوع جار شیشه ای مدنظر خریدار میباشد. در این مطلب ضمن بررسی این موارد (مدل، سایزبندی و…)، در خصوص قیمت جار شیشه ای عسل نیز اطلاعاتی را دراختیار شما قرار خواهیم داد. بنابر این اگر مایلید که در خصوص انواع جار شیشه ای و قیمت آن ها اطلاعات بیشتری را کسب نمایید با ما همراه باشید.

خرید جار شیشه ای عسل

خرید جار شیشه ای عسل به منظور بسته بندی، نگهداری و توزیع انواع عسل های مختلف مانند:

 • عسل گَوَن
 • عسل کُنار
 • عسل گل وحشی
 • و…

صورت میگیرد. به طور کلی جارهای شیشه ای ظروف شیشه ای درب داری هستند که به منظور بسته بندی مواد غذایی مزایای بسیاری را شامل میشوند که تعدادی از این مزایا عبارتند از:

 • عدم واکنش پذیری شیشه با سایر مواد
 • حفط خواص، رنگ، طعم و… مواد غذایی در این ظروف به واسطه ی واکنش پذیر نبودن شیشه
 • عدم نفوذ هر عامل خارجی مانند سوسک و… به درون ظرف شیشه ای
 • قابل نگهداری در یخچال، کابینت و تقریبا تمامی مکان های مختلف
 • قابل تجزیه و عدم آسیب رسانی آن ها به محیط زیست
 • قیمت مناسب به نسبت کیفیت بسیار بالا
 • تنوع در مدل و سایز
 • و…

این موارد سبب گردیده اند که جارهای شیشه ای به عنوان بهترین ظروف برای بسته بندی و نگهداری عسل ها کاربرد داشته باشند.

خرید جار شیشه ای عسل

قیمت جار شیشه ای عسل

قیمت جار شیشه ای عسل به موارد بسیار متعددی وابسته است مواردی چون کیفیت، مدل، سایز مدنظر، تعداد خرید، زمان خرید، فروشنده، تولید کننده و… . و از آنجاییکه هر کدام از این موارد نیز انواع خاص خود را دارند نمیتوان قیمت دقیقی را برای جارهای شیشه ای مطرح نمود به عنوان مثال تعداد مدل های جارهای شیشه ای که قابل استفاده به عنوان جار شیشه ای عسل میباشند بسیار زیاد استو تعدادی از آن ها عبارتند از:

تمامی مدل های مربوطه را به همراه سایز بندی و تصاویرشان میتوانید در کاتالوگ محصولات جار شیشه ای مشاهده نمایید. هر کدام از این مدل ها نیز دارای سایز بندی های مختلفی هستند از همین رو اگر بخواهیم قیمت تمامی آن ها را عنوان کنیم این مطلب بسیار طولانی میگردد و علاوه بر آن از آنجاییکه این قیمت ها ثابت نیستند اصلا نمیتوان قیمت دقیقی را عنوان نمود. اما شما میتوانید پس از انتخاب جارهای شیشه ای مورد نیازتان از طریق تماس با شماره های درج شده در زیر این مطلب از قیمت دقیق محصول مورد نظرتان مطلع گردید.

قیمت جار شیشه ای عسل

شیشه عسل صادراتی

جارهای شیشه ای عسل یکی از محصولات صادراتی کشور میباشد. این ظروف که توسط بزرگترین تولید کننده ی جارهای شیشه ای در ایران یعنی شرکت دینا تولید میگردد ضمن آنکه به نیاز داخلی پاسخ داده در راستای صادرات نیز مثمر ثمر میباشند. به منظور خرید هر کدام از شیشه های عسل صادراتی که در نظر دارید از شرکت دینا به دو صورت حضوری و غیرحضوری میتوانید اقدام نمایید که به منظور خرید حضوری میتوانید به اصفهان و یا تهران مراجعه نمایید.

شیشه عسل صادراتی

خرید اینترنتی شیشه عسل

به منظور خرید غیرحضوری نیز تنها کافی ست که از هر کجای ایران که هستید از طریق شماره های درج شده در زیر این مطلب با بخش فروش شرکت دینا تماس حاصل نموده و جارهای شیشه ای مورد نیاز خود را سفارش دهید و پس از آن سفارشاتتان را در موعد مقرر و در محل مورد نظرتان از باربری تحویل بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

قیمت ظروف بسته بندی شیشه ای

قیمت ظروف بسته بندی شیشه ای

قیمت ظروف بسته بندی شیشه ای به نوع ظرف مدنظرتان وابسته است از همین رو …

مشاوره فروش
Send