ظرف بسته بندی جار و پت
خانه / بطری شیشه ای / مرکز خرید بطری شیشه ای

مرکز خرید بطری شیشه ای

مرکز خرید بطری شیشه ایمرکز خرید بطری شیشه ای، مرکز پخش، تولید کننده و… همگی شرکت دینا میباشند. این شرکت را میتوان به عنوان بزرگترین مرکز خرید بطری شیشه ای دانست. شرکت دینا صاحب دو کارخانه ی تولید بطری های شیشه ای ست که این دو کارخانه در اصفهان و تهران قرار دارند و علاوه بر آن شهر ها، در سرتاسر ایران نیز امکان خرید بطری شیشه ای را به صورت تلفنی برای رفاه حال مشتریان بطری های شیشه ای فراهم نموده است که در ادامه ضمن معرفی انواع بطری های شیشه ای تولیدی این شرکت در خصوص نحوه ی خرید از آن نیز صحبت خواهیم کرد.

خرید بطری شیشه ای

اغلب خرید بطری شیشه ای برای
 • بسته بندی نوشیدنی هایی چون دلستر، نوشابه، دوغ و…
 • بسته بندی مواد غذایی چون گلاب، آبلیمو، آبغوره، سرکه، انواع روغن و…
 • بسته بندی محصولات آرایشی، بهداشتی و دارویی مانند الکل، محلول های ضدعفونی کننده و…
 • و…

صورت میگیرد. بنابر این اصلی ترین خریداران بطری های شیشه ای را میتوان تولید کنندگان محصولات نام برده شده و پخش کننده ها و خرده فروش های بطری شیشه ای دانست. بهترین کار برای این افراد این است که بطری های شیشه ای مورد نیاز خود را به صورت مستقیم از تولیدکننده خریداری نمایند زیرا که موجب کاهش هزینه ای میشود که لازم است بابت هر بطری بپردازند. در ادامه در خصوص نحوه ی خرید بطری شیشه ای به صورت مستقیم و با راحت ترین روش ممکن صحبت خواهیم کرد.

خرید بطری شیشه ای

فروش بطری شیشه ای خام

شرکت دینا که در مقدمه معرفی شد بزرگترین تولید کننده بطری های شیشه ای در ایران است که انواع بطری شیشه ای تولیدی خود را به صورت تلفنی و حضوری به فروش میرساند. و به منظور خرید از این تولید کننده علاوه بر اینکه میتوانید به کارخانجات تولیدی بطری های شیشه ای مراجعه نمایید میتوانید از طریق یک تلفن نیز اقدام نموده و بطری های شیشه ای مدنظر خود را سفارش دهید. و پس از آن سفارش خود را که توسط باربری برایتان ارسال میشود در محل موردنظرتان تحویل بگیرید. بدین منظور میتوانید از شماره های درج شده در زیر این مطلب استفاده کنید.
فروش بطری شیشه ای خام

بطری شیشه ای کوچک

شرکت دینا انواع بطری های شیشه ای که در کاتالوگ محصولات سایت موجود هستند را به فروش میرساند و علاوه بر آن ها نمونه های دیگری از بطری های شیشه ای را که از آن ها با عنوان بطری شیشه ای کوچک یاد میشود و در زیر تصاویر آن ها را مشاهده میکنید عرضه مینماید. در خصوص بطری های شیشه ای کوچک، کاربرد، مزایا، مدل ها و…شان پیشتر مطالب بسیاری منتشر شده است که ۲ نمونه از آن ها را در زیر معرفی نموده ایم و شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر به آن ها مراجعه کنید:

بطری شیشه ای کوچک

بطری شیشه ای رنگی

بطری های شیشه ای رنگی را میتوان دسته ای از بطری های شیشه ای دانست که دارای رنگ های

 • سبز
 • کهربایی
 • قرمز
 • و…

هستند. و استفاده از آن ها اغلب در بسته بندی نوشیدنی هایی چون دلستر، مواد غذایی چون آبغوره و روغن، تزئینات دکور کافه ها و رستوران ها، نگهداری گیاهان آبزی و طبیعی و… استفاده میگردد. این بطری های شیشه ای با ایجاد تغییراتی در ترکیبات اولیه ی بطری های شیشه تولید میشوند و علاوه بر مزایا کلی بطری های شیشه ای مزایای دیگری را نیز شامل میشوند. که تعدادی از این مزایا عبارتند از:

 • جلوگیری از نفوذ نور خورشید
 • جلوگیری از نفوذ اشعه های مختلف
 • نامشخص بودن داخل بطری
 • زیبایی ظاهری به سبب رنگی بودن
 • و…

مطابق با این مزایا به نظر میرسد که بهتر باشید برای بسته بندی تعدادی از مواد غذایی و نوشیدنی ها بیشتر از این بطری ها استفاده گردد تا آسیب کمتری به محصولات، در مواجه اتفاقی با نور خورشید، برسد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش بطری شیشه ای ارزان قیمت

برای خرید بطری شیشه ای ارزان و با کیفیت بالا و به صورت عمده بدون …