ظرف بسته بندی جار و پت
خانه / جار شیشه ای / مرکز تولید جار شیشه ای کوچک

مرکز تولید جار شیشه ای کوچک

مرکز تولید جار شیشه ای کوچکشرکت دینا بزرگترین مرکز تولید جار شیشه ای کوچک در ایران میباشد. این شرکت انواع جار شیشه ای را من جمله جار شیشه ای کوچک با بالاترین کیفیت تولید کرده و با مناسب ترین قیمت به بازار عرضه میکند. شرکت دینا که به عنوان مرکز تولید جار شیشه ای کوچک در ایران شناخته شده است علاوه بر تامین نیاز کشور در راستای تامین نیاز سایر کشورها به جارهای شیشه ای نیز فعالیت کرده و انواع جار شیشه ای کوچک و سایر جارهای شیشه ای تولیدی خود را به کشورهای دیگر صادر مینماید. در ادامه ضمن معرفی جار شیشه ای کوچک در خصوص انواع آن نیز صحبت خواهیم کرد و قیمت و نحوه ی خرید آن ها را شرح خواهیم داد.

تولید جار شیشه ای کوچک

به طور کلی جار شیشه ای به ظروفی گفته میشود که دارای دهانه ای گشاد هستند و درب های مختلفی برای آن ها ساخته میشود. این ظروف مطابق با سایز، ظاهر و کلا ویژگی هایی که دارند به دسته های مختلفی تقسیم میشوند که یکی از این دسته ها جارهای شیشه ای کوچک هستند. جارهای شیشه ای کوچک به نسبت سایر جارهای شیشه ای دارای حجم کمتری اند و اغلب برای

 • بسته بندی تستر محصولاتی چون عسل، مربا، زیتون و…
 • بسته بندی اشانتیون محصولات
 • بسته بندی محصولات گران قیمتی چون زعفران، خاویار، ژل رویال و…
 • بسته بندی محصولاتی که به حجم کمی برای بسته بندی نیاز دارند مانند ادویه جات و…
 • ظروف تزئینی و فانتزی مانند جاشمعی و…
 • و…

مورد استفاده قرار میگیرند. این دسته از جارهای شیشه ای را میتوان به دو دسته ی دیگر تقسیم کرد یکی جارهای شیشه ای خیلی کوچک که از آن ها با عنوان جارهای شیشه ای تستر یاد میشود و در ابتدای کاتالوگ محصولات سایت قابل مشاهده اند و تقریبا تمامی آن ها دارای حجمی در حدود ۵۶ گرم (بر حسب عسل) هستند و جارهای شیشه ای نسبتا کوچک در کاتالوگ و در میان سایر محصولات قابل مشاهده اند.

تولید جار شیشه ای کوچک

قیمت جار شیشه ای

قیمت جارهای شیشه ای به طور کلی به موراد متعددی وابسته است. مواردی چون
 • مدل
 • سایز
 • کیفیت
 • تعداد خرید
 • زمان خرید
 • و…

به عنوان مثال با تغییر مدل و سایز قیمت نیز تغییر میکند و یا با افزایش کیفیت قیمت نیز افزایش می یابد. البته این قاعده در خصوص شرکت دینا که تولید جار شیشه ای کوچک را به عهده دارد صدق نمیکند زیرا که شرکت دینا با کیفیت ترین جارهای شیشه ای را با مناسب ترین قیمت عرضه میکند. به دلیل همین عوامل نمیتوان قیمت دقیقی برای جارهای شیشه ای عنوان کرد و در ابتدا لازم است که موارد نام برده شده مشخص شوند و پس از آن برای اطلاع از قیمت دقیق اقدام نمود.

قیمت جار شیشه ای

خرید جار شیشه ای

برای خرید جارهای شیشه ای از بزرگترین تولید کننده جار شیشه ای کوچک دو راه پیش روی ماست:
 1. مراجعه حضوری به کارخانه های جارهای شیشه ای دینا و یا دفتر فروش این شرکت
 2. خرید اینترنتی

شرکت دینا صاحب دو کارخانه در اصفهان و تهران میباشد و دفتر فروش آن نیز در اصفهان واقع گردیده. از همین رو برای خرید جارهای شیشه ای به صورت حضوری میتوان به یکی از این دو شهر سفر کرده و جارهای شیشه ای مورد نیاز خود را خریداری نمایید اما راه آسان تر، به صرفه تر و کم هزینه تر بدون شک خرید غیر حضوری ست که در خصوص آن در ادامه توضیح خواهیم داد.

خرید جار شیشه ای

خرید اینترنتی جار شیشه ای

شرکت دینا برای رفاه حال مشتریان خود امکان خرید اینترنتی و غیرحضوری را فراهم نموده و بدین جهت تنها کافی ست که از طریق شماره های درج شده در زیر این مطلب با بخش فروش شرکت دینا تماس حاصل نموده و جار شیشه ای مدنظر خود را سفارش دهید تا در اسرع وقت به مقصد مورد نظرتان توسط باربری ارسال گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

خرید جار شیشه ای خاویاری

   جار شیشه ای خاویاری یکی از مدل های جارهای شیشه ای ست که در …