ظرف بسته بندی جار و پت
خانه / جار شیشه ای / مرکز فروش شیشه مربا در تهران

مرکز فروش شیشه مربا در تهران

مرکز فروش شیشه مربا در تهرانمرکز فروش شیشه مربا در تهران بزرگترین تولید کننده ی جارهای شیشه ای در ایران میباشد. فروش شیشه مربا در انواع و اقسام مختلفی تولید گردیده و با مناسب ترین قیمت ممکن در سرتاسر ایران به فروش میرسد. در ادامه ی این مطلب ضمن معرفی دقیق مرکز فروش شیشه مربا در تهران در خصوص انواع جارهای شیشه ای تولیدی این مرکز نیز صحبت کرده و نحوه ی خرید از آن ها را در سرتاسر ایران شرح خواهیم داد.

فروش شیشه مربا

فروش شیشه مربا در انواع و اقسام مختلفی رواج دارد. شیشه مربا را با نام جارهای شیشه ای میشناسند. جارهای شیشه ای دارای مدل های بسیاری هستند که تعدادی از این مدل ها عبارتند از:
  • جارهای شیشه ای چهارگوش
  • جارهای شیشه ای شش گوش
  • جارهای شیشه ای استوانه ای
  • جارهای شیشه ای کشکولی
  • و…

البته تعداد این مدل ها بسیار بیشتر از این موارد میباشد که شما میتوانید تمامی آن ها را به همراه تصاویر و سایزبندیشان در کاتالوگ محصولات سایت مشاهده نمایید. هر کدام از این مدل ها مطابق با ویژگی هایی که دارند به دسته های مختلفی تقسیم میشوند. که تعدادی از این دسته ها عبارتند از:

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مدل های مرتبط به هر دسته و کاربردهای مخصوص آن ها بر روی نام دسته ی مورد نظرتان کلیک نمایید.

فروش شیشه مربا

شیشه مربای فانتزی

شیشه مربای فانتزی در واقع همان جارهای شیشه ای فانتزی هستند. جارهای شیشه ای فانتزی دسته ای از جارهای شیشه ای هستند که در مقابل جارهای شیشه ای ساده قرار میگیرند. این جارهای شیشه ای به نسبت جارهای شیشه ای ساده دارای ظاهری شکیل تر و شیک تر میباشند از همین رو و به سبب ظاهر شکیلی که دارند توجه افراد و مشتریان را به محصول مورد نظر جلب کرده و همین موضوع عامل افزایش فروش محصولاتی میگردد که با این ظروف بسته بندی میشوند. در خصوص جارهای شیشه ای فانتزی پیش از این مطالب معتبر و بسیاری در سایت های گوناگون منتشر شده اند که دو نمونه از آن ها را در زیر معرفی کرده ایم و شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر به آن ها مراجعه نمایید:

شیشه مربای فانتزی

مرکز فروش جار در تهران

مرکز فروش شیشه مربا در تهران شرکت دینا میباشد. این تولید کننده  همانطور که در مقدمه گفته شد بزرگترین تولید کننده ی جارهای شیشه ای در ایران است که انواع جارهای شیشه ای را با بالاترین کیفیت در میان ظروف شیشه ای تولید کرده و با مناسب ترین قیمت در بازار عرضه مینماید. این شرکت نه تنها در تهران بلکه در سرتاسر ایران آماده ی خدمت رسانی به صنایع، تولید کنندگان و افراد میباشد. این مرکز فروش، شیشه مربا و انواع جارهای شیشه ای دیگر را به دو صورت حضوری و غیرحضوری به فروش میرساند. برای خرید حضوری لازم است که به آدرس های درج شده در انتهای سایت مراجعه نمایید. اما به منظور خرید غیرحضوری تنها کافی ست که از طریق شماره های درج شده در زیر این مطلب با بخش فروش شرکت دینا تماس حاصل نموده و اقدام به خرید و سفارش انواع جارهای شیشه ای نمایید.
مرکز فروش جار در تهران

قیمت جار شیشه ای

قیمت جارهای شیشه ای به موارد متعددی وابسته است، مواردی چون:

  • مدل
  • سایز
  • تعداد خرید
  • زمان خرید
  • و…

از همین رو نمیتوان قیمت دقیقی را در این مطلب عنوان نمود، هم به علت تنوع بسیار جارهای شیشه ای و هم توجه به مدت زمانی که ممکن است از انتشار این مطلب گذشته باشد و شما خوانندگان به آن مراجعه نموده باشید. اما شما میتوانید هر زمان که قصد خرید جارهای شیشه ای را پیدا کردید از طریق شماره های درج شده در زیر این مطلب با بخش فروش شرکت دینا تماس حاصل نموده و از قیمت جار شیشه ای مدنظر خود مطلع گردید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

شیشه سس

پخش شیشه سس به صورت عمده

پخش شیشه سس به صورت عمده به منظور خدمت رسانی به تولید کنندگان و صنایع …

مشاوره فروش
Send